Assassins Creed BrotherHood مشاهده عکس بزرگتر

Assassins Creed BrotherHood

بازی کامپیوتری-پرنیان

جدید

قیمت ها به صورت عمده و فقط جهت فروشگاه داران و شرکتها قابل نمایش است.
لطفا جت نمایش قیمتها عضو شوید و حساب کاربری خود را تایید فرمایید.
Give a Name

تعداد حلقه : یک حلقه DVD9 | قیمت پشت جلد : 12500 تومان

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

محصولات مرتبط

توضیحات

گیم پلی بازی تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبلی کرده و از هر نظر ارتقا یافته و پیشرفته تر شده است. در شهر رم شما میتوانید فروشگاه ها و بانک های زیادی را خریده و به شهر جان دهید . این فروشگاه ها منبع درآمد شما هستند و به مرور زمان مبلغ کمی از هر کدام دریافت خواهید کرد . همچنین شما میتوانید از این فروشگاه ها سلاح ها و تجهیزات متفاوتی خریده و حتی ذره خود را شخصی سازی کنید . مبارزات بازی بسیار گسترده تر از قبل شده است . یکی از قابلیت های اصلی بازی , عضو کردن افراد مختلف در گروه خود است . شما با جمع آوری افراد متفاوت گروه خود را بزرگتر کرده و قادر خواهید بود تا در هر زمان از آن ها کمک بخواهید . قتل , همچنان جلوه ی خود را حفظ کرده و باید در طول بازی دشمنان بسیاری را از طریق راه های متفاوت به قتل برسانید که این موضوع همچنان لذت بخش است .

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.