با یاد ایزد منان

تیم نرم افزاری هویاد با بهره گیری از وب سایت نویسان حرفه ای و مشاورین کارآمد در زمینه تجارت الکترونیک پا به عرصه ظهور نهاد و این مرکز افتخار دارد که از سال 1386 در شهر تهران و کرج شروع به فعالیت نموده است .

این تیم  با در نظر داشتن اهداف نوین و استفاده از تکنولوژی روزدنیا سعی در ایجاد محیطی وسیع و مطمئن برای ارائه هر چه بیشتر و بهتر عناوین موجود در حیطه رایانه ، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، از جمله لوازم جانبی رایانه ، نرم افزار های اورجینال داخلی و خارجی ، انیمیشن و بازی های رایانه ای و کنسول های رایج داشته است . با در نظر داشتن پیشرفت تکنولوژی و روش های کسب و کار در عرصه تجارت الکترونیک گروه هویاد مفتخر است اعلام نماید اولین مرکزی می باشد که در سطح کشور با ایجاد بستر مناسب تجارت الکترونیک ارائه خدمات از طریق سایت خرید عمده و فروش کالا به همکاران گرامی را در تمامی نقاط کشور امکان پذیر نموده است .

این مجموعه جهت ارائه خدمات نوین با شرکت هایی همچون:
نوین پندار (نمایندگی)، دریا سافت (نمایندگی)،پرند(نمایندگی)، پرنیان(نمایندگی) وشرکتهای معتبردیگر در زمینه نرم افزارو پکهای درصدی
عصر بازی(نمایندگی) ، لوح زرین نیکان(نمایندگی) ، بازی های دوبله سریر (نمایندگی) و دارینوس ، در زمینه بازی های رایانه ای
Knet وارد کننده انواع کابل و تجهیزات شبکه (نمایندگی)، XP (نمایندگی) plus (نمایندگی) ، microlab ، وارد کننده لوازم جانبی رایانه ، شرکت های وارد کننده مارک های Sony ,Dell,Hp (نمایندگی) ، جنیوس Genius شرکت متم اف(نمایندگی) ،  کیف های لپ تاپ و تبلت  شرکت (نمایندگی)M&S، ونوس (نمایندگی)، هترون (نمایندگی)
هنر اول ، هنرنمای پارسیان ، هنر هشتم و تصویر دنیای هنر در زمینه انمیشن
همکاری می نماید .

 

سایت خرید عمده اولین سایت ایرانی با امکانات خرید و محاسبه فاکتور بصورت همکار می باشد(البته در سالهای اخیر سایت های دیگر نیز با امکانات بسیار محدود شروع به کار نموده اند ) ، همکاران گرامی با ثبت نام در سایت خرید عمده می توانند بدون خروج از محل کار خود عناوین مورد نیاز خود را  در سایت سفارش دهند و مراحل سفارش را از زمان ثبت تا ارسال  بصورت آنلاین چک نمایند وهمچنین فاکتور نهایی را قبل از ارسال سفارش با تمامی جزئیات مشاهده نمایند و سفارش را در شهر محل سکونت خود تحویل بگیرند .

در ادامه این دستاورد تیم هویاد اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی هویاد نموده است تا با سالها تجربه در امر فروشگاه داری اینترنتی بتواند خدمات مناسب و درخور شانی برای مشتریان گرامی ایجاد نماید.

 یکی از اهداف تیم نرم افزاری هویاد ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان خود است . کاهش چشمگیر زمان خرید ، فراوانی عناوین و جمع آوری آنها در یک مرکز باعث سهولت در خرید مشتریان می گردد .

امکانات سایت در هنگام خرید :

راهنمای خرید آنلاین در سایت
عکس محصولات
توضیحات مربوط به هر محصول
قیمت مناسب
پشتیبانی فنی سایت بصورت آنلاین
اطلاع رسانی جدیدترین رویداد های فناوری اطلاعات ، بازی ها و نرم افزار های روز دنیا
پرداخت آنلاین
اطلاع از عناوین پرفروش
اطلاع از عناوین جدید اضافه شده به سایت
و امکاناتی دیگرجهت سهولت در خرید

 در آخر با آرزوی بهترین ها برای مشتریان تیم نرم افزاری هویاد اعلام می دارد همیشه و با تمام توان در راستای تحقق اهداف خود جهت سرویس دهی بهتر ومطمئن به همکاران از هیچ تلاشی فرو گذاری نخواهد کرد و از همکاران عزیز خواهشمند است با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ، خدمت گذاران خود را یاری نمایند .

با تشکر

تیم نرم افزاری هویاد