باتری قلمی ، کتابی ، سکه ای و شارژر 

فروش عمده باتری

فروش عمده انواع باتری

خرید عمده نمایندگی فروش عمده و پخش اینترنتی انواع باتری (Battery) های معمولی و قابل شارژر (Rechargable) قلمی (AA) ، نیم قلمی (AAA) ، باطری کتابی ، باتری های سکه ای و مادربرد در سطح کشور با گارانتی می باشد. خرید عمده عرضه کننده باتری های شارژی در انواع و اندازه های مختلف و پخش کننده انواع شارژر های باطری های کتابی،قلمی و نیم قلمی آلکالاین (ALKALINE) ، نیکل-فلز (NI-MH)، نیکل-کادمیوم و Extra Heavy Duty  ... مرکز پخش باطری در توان ها و آمپرهای مختلف مناسب برای استفاده در دوربین، ساعت، کنترل، اسباب بازی ها و .... نمایندگی فروش شرکت های Digital C.F.L ، DBK ، GILSUN و فروش عمده باتری شرکت های Toshiba ، SONY و . . . . فروش عمده باتری قلمی، نیم قلمی باتری هدست، باتری کتاب و آدامسی با بهترین قیمت بازار.

پخش عمده باتری

* باتریهای غیر قابل شارژ (یک بار مصرف) * این باتریها قادر به شارژ الکتریکی نبوده و یکبار استفاده و دشارژ می‌شوند. باتریهای غیر قابل شارژ، سلولهای خشک (باتری خشک) نیز نامیده می‌شوند. در باتری خشک معمولی، بر اثر واکنش ماده آند (قطب مثبت) (عنصر Zinc یا Alkaline یا Lithium یا Silver)و ماده کاتد (قطب منفی) (عنصر carbon یا chloride یا copper oxide یا iron disulfide یا manganese dioxide) با الکترولیتی که محیط بین آند و کاتد را در بر گرفته است، انرژی شیمیایی به انرژی الکتریکی تبدیل می‌شود. اساس نام گذاری باتری با نام‌های همچون باتری Lithium یا باتری Alkaline یا ... به دلیل عناصر استفاده در ساخت آنها می‌باشد. * باتری‌های قابل شارژ * از این باتری‌ها برای مقاصد زیر استفاده می‌شود: ۱- باتری‌های نیروگاهی (GROE-OGI-OPZS-FNC) ۲- باتری‌های آنتن‌های مخابراتی باتری‌های مخابراتی NET Power-power ۳-باتری‌های مورد استفاده در سامانه‌های ریلی و مترو ۴-باتری‌های مورد استفاده در پروژه‌های نفت، گاز و پتروشیمی (FNC) ۵-باتری‌های خورشیدی (Solar.bloc) ۶-باتری‌های مورد استفاده در ups ۷- باتری‌های منابع تغذیه (SLA - VRLA) ۸-باتری‌های اتومبیل، لیفتراک و موتورسیکلت ۹-باتری‌های سامانه‌های حفاظتی، روشنایی، امنیتی و سامانه‌های کنترل این باتریها پس از دشارژ، با عبور جریان در جهت مخالف جریان دشارژ، بصورت الکتریکی قابل شارژ می‌باشند و با نام باتریهای ذخیره یا باتری شارژی نیز شناخته می‌شوند، عمر این باتری بیشتر از ۵ سال است و بار‌ها می‌توان آنها را شارژ و دشارژ کرد.

پخش عمده باتری

پخش عمده باتری

پخش عمده باتری شارژی

کاربردهای باتری‌های قابل شارژ : ۱ – کاربردهایی که بدلیل صرفه اقتصادی و نیاز به توان بالاتر از توان باتری غیر قابل شارژ، باتریهای شارژی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این موارد هر چند امکان استفاده از باتریهای غیر قابل شارژ نیز وجود دارد ولی هزینه زیاد، کارائی کم و آلودگی محیط زیست را در پی خواهد داشت. ۲ – کاربردهایی که در آنها از باتری‌های قابل شارژ بعنوان وسیله ذخیره انرژی استفاده می‌شود و باتریها توسط یک منبع انرژی اولیه شارژ و در هنگام نیاز انرژی ذخیره شده را به بار تحویل می‌دهند. در این حالت باتری همیشه توسط یک شارژر در زیر شارژر قرار گرفته و در مواقع قطع برق انرژی مورد نیاز مصرف کننده را تامین می‌کند، باتری منبع تغذیه بدون وقفه و باتری اتومبیل، لیفتراک و موتورسیکلت نمونه‌ای از این کاربرد می‌باشد. باتریهای قابل شارژ را می‌توان به دو دسته کلی اسیدی و بازی تقسیم بندی نمود که هر کدام براساس جنس الکترودهای مثبت و منفی به انواع گوناگون تقسیم بندی می‌شوند. برای کاربردهای صنعتی ساکن در اکثر موارد از باتریهای نیکل–کادمیوم (بازی) و برای کاربرد‌های که در آن لرزش وجود دارد معمولاً از باتری سرب – اسید استفاده می‌گردد. از ویژگیهای باتریهای قابل شارژ علاوه بر قابلیت شارژ مجدد، توان بالا، نرخ دشارژ سریع و مشخصه عملکرد بهتر دمای پائین می‌باشد. باتری نیکل - کادمیوم را معمولاً در Battery room یا باتری خانه نگهداری می‌کنند.

پخش عمده باتری آلکالاین

قروش عمده انواع باتری قلمی و نیم قلمی Alkaline به قیمت واردکننده مستقیم و بهترین قیمت بازار. برای خرید باتری آلکالاین از وب سایت خرید عمده به عنوان مرکزپخش انواع باتری در سایزهای گوناگون قلمی، نیم قلمی، کتابی، سکه ای و... تنها کافی است در سایت خریدعمده ثبت نام نمایید.

پخش عمده سوپردیوتی هوی دیوتی Extra Duty

فروش عمده باتری های با کیفیت از برندهای متنوع انرژایر کملیون، پاناسونیک باتری سونی و...

  • پخش عمده باتری قلمی
  • پخش عمده باتری نیم قلمی پاناسونیک
  • مرکز پخش باتری کتابی
  • فروش باتری ساعت به قیمت عمده
  • بهترین قیمت عمده باتری کتابی
  • واردات باتری هدست و باتری آدامسی