محافظ صفحه نمایش موبایل (گلس) 

پخش عمده محافظ صفحه نمایش موبایل (گلس موبایل)

پخش عمده گلس موبایل

محافظ صفحه نمایش موبایل یا گلس موبایل یک برچسب شیشه ای است که بر روی صفحه نمایش موبایل قرار می‌گیرد و در نقش یک محافظ برای صفحه نمایش عمل می‌کند. گلس‌های مرغوب به طورمعمول بسیار سخت بوده، و ضمن دارا بودن دوام مناسب ساختار شیشه‌ای آن‌ها به گونه‌ای است که هیچ محدویتی برای کار با صفحه تاچ گوشی‌های هوشمند به وجود نمی‌آورد. گلس و یا برچسب شیشه‌ای انواع مختلفی دارد، برخی دارای انعکاس براق و برخی به حالت مات هستند، گلس‌ها اغلب به گونه‌ای ساخته می‌شوند که اثر انگشت هنگام استفاده از گوشی موبایل بر روی آن ها باقی نماند و در اصطلاح دارای پوشش ضد اثر انگشت Oleophobic / Anti-Glare هستند. در حال حاضر فروشگاه خرید عمده انواع گلس موبایل را برای گوشی‌های اپل، سامسونگ، هوآوی و... با قیمت ویژه پخش عمده به فروشندگان لوازم جانبی موبایل ارایه می‌کند.

پخش عمده گلس موبایل

پخش عمده گلس موبایل

انواع گلس (Glass) شیشه ای و محافظ صفحه نمایش موبایل برای مدل های مختلف گوشی تلفن های همراه و تبلت به قیمت عمده جهت همکاران گرامی

 

گلس آنتی بلو گوشی موبایل

در این ویدیو به معرفی گلس گوشی آنتی بلو (Anti Blue) که با نام گلس ضداشعه نیز شناخته می شوند، می پردازیم

 

مقایسه گلس سرامیکی و آنتی بلو

گلس گوشی موبایل دارای انواع متفاوتی است. در این ویدیو به بررسی و مقایسه دو گلس گوشی پرفروش یعنی گلس سرامیکی و گلس آنتی بلو می پردازیم.

 

بررسی گلس 19D

در این ویدیو به بررسی یکی دیگر از مدل های گلس گوشی موبایل یعنی گلس 19D می پردازیم.