assistant و پک های نرم افزاری 

فروش عمده پک نرم افزاری گردو و لرد و کینگ

فروش عمده نرم افزار

پخش عمده مجموعه ها و بسته های نرم افزاری کینگ، گردو و لرد lord در این بخش در دسترس قرار دارد . کلیه قیمتهای اعلامی در این بخش به صورت عمده و ویژه همکاران ارجمند و فروشندگان تجهیزات جانبی کامپیوتر است.

از جمله محصولات نرم افزاری فروشگاه خریدعمده، آخرین ورژن و جدیدترین نسخه از مجموعه نرم افزاری است. گردو یکی از محبوترین پک های نرم افزاری است که شامل تعداد زیادی نرم افزار کاربردی و تست شده است. نکته قابل توجه در مورد پک های نرم افزاری گردو گارانتی و پشتیبانی این محصولات است.

به طور معمول مجموعه نرم افزاری گردو شامل سیستم‌عامل های ویندوز در تمامی نسخه های XP، 7، 8، 10 و ... و همچنین سیستم عامل های Mac OS برای کامپیوترهای اپل و لینوکس است. مجموعه نرم افزاری گردو بر روی تعداد قابل توجهی دی وی دی و با بهترین قیمت ویژه خرید عمده در سایت خریدعمده ارایه می شود. نرم افزارهای مناسب برای ساخت آهنگ، ویرایش تصاویر مثل فتوشاپ، کرل، ایلوستریتور، نرم افزارهای مربوط به برنامه نویسی مثل متلب و... و همچنین نرم افزارهای کاربردی مثل آفیس، winrar، آنتی ویروس های NOD32 و Kaspersky و... نیز در پک های نرم افزاری گردو وجود دارد.

 سایت خرید عمده افتخار همکاری و پخش محصولات شرکتهای بزرگ تولید نرم افزار در ایران را دارد ، شرکتهای موجود در این بخش :

 

شرکت نرم افزاری نوین پندار  |  شرکت نرم افزاری گردو   | شرکت نرم افزاری پرنیان  | شرکت نرم افزاری ماهان و پرند

پخش عمده مجموعه نرم افزاری گردو و لرد و کینگ

خرید مجموعه نرم افزار گردو کینگ و لرد به قیمت فروش عمده. خرید آنلاین انواع مجموعه نرم افزاری شامل مجموعه نرم افزار آفیس، ادوب، اینترنت دانلود منیجر، مجموعه نرم افزار کینگ، گردو و لرد ورژن جدید از فروشگاه خریدعمده.

مجموعه نرم افزازی «گردو» از جمله پک های اسیستنت است که برای سال های زیادی توسط بسیاری کاربران استفاده می شود. این مجموعه نرم افزاری شامل  آخرین ورژن بسیاری از نرم‌افزارهای کاربردی تا بازی‌های کامپیوتری در زمینه‌های متفاوت و مناسب برای تمامی کاربران و مورد استفاده‌ی عموم است.

با خرید مجموعه های نرم افزاری و DVD های آن ها امکان نصب آسان و ارزان‌قیمت بسیاری از نرم‌افزارهای به‌روز بازار را برای کاربران فراهم می شود.

پخش عمده مجموعه نرم افزاری گردو و لرد و کینگ

خرید جدید ترین و اخرین ورژن گردو با بهترین قیمت فروش ویژه و استثنایی پک نرم افزاری گردو

پخش عمده Assistant پک نرم افزار به قیمت عمده ویژه همکار