توجه :

سایت خرید عمده صرفا جهت سرویس دهی بهتر به فروشگاه داران و همکاران گرامی طراحی شده است لذا تک فروشی در سایت صورت نمی پذیرد .

شرایط لازم جهت ارسال سفارش :

-مبلغ سفارش بیشتر از سه میلیون ریال باشد(رعایت این شرط در تمامی سفارشات الزامی است )

-سفارش دارای هفت ردیف کالا باشد(رعایت این شرط فقط در اولین سفارش الزامی است )

-از ردیف های سفارش داده شده حداقل پنج ردیف ، تعداد کالای آنها بیشتر از سه عدد باشد(رعایت این شرط فقط در اولین سفارش الزامی است )

با تشکر

مراحل تکمیل و آماده سازی سفارشات جهت ارسال

مراحل : سفارش مشتری به انبار ارجاع داده می شود و کالاها طبق سفارش جمع آوری می گردند"تحویل انبار" ، سپس
پیش فاکتور صادرشده وکالاهای جمع آوری شده با پیش فاکتور مقایسه می گردند و با مشتری جهت واریز وجه تماس گرفته می شود "منتظر جهت واریز وجه" ، پس از واریز ، سفارش به "واریز شده ه" تغییر وضعیت داده و مراحل مالی تا صدورفاکتورنهایی طی می شود "فاکتور شده" ، در این مرحله مجدد کالاهای جمع آوری شده با فاکتور نهایی چک می شود و به "آماده ارسال" تغییر وضعیت می دهد، بعداز تحویل سفارش به موسسه حمل و نقل انتخاب شده توسط مشتری ، سفارش به حالت نهایی "ارسال شده" تغییر وضعیت خواهد داد .
شرایط ارسال بار :
ارسال بار برای شهرستانها از طریق باربری ، اتوبوس رانی ، پست (پست سفارشی یا پست پیشتاز)و تیپاکس انجام می گردد .

زمان ارسال وهزینه های اضافه شده به سفارش جهت حمل و نقل:

* هیچ هزینه ای جهت بسته بندی و جمع آوری کالاها بر عهده مشتری نمی باشد .

* هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

شرایط ویژه روز شمار (بغیر از جمعه ): با توجه به وجود تعطیلات غیر جمعه در تقویم ایران لازم به توضیح است زمان های اعلام شده جهت تحویل بار به موسسات حمل و نقل قابل تغییر می باشد .

1- پست :

زمان ارسال: بعد از ثبت سفارش و انجام مرحله واریز ، سفارش حداکثر تا 24 ساعت ارسال خواهد شد . سفارشات پستی (درشرایط عادی ) که تا قبل از ساعت 12 ظهر مرحله واریزوجه آنها انجام شده باشند در همان روز ارسال می شوند .و سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر مرحله واریز آنها انجام شود در نوبت بعدی (روز بعد ) ارسال خواهند شد .

هزینه پست بر اساس وزن کلی بسته و شهر مقصد صرفا توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران طی فاکتور ممهور اعلام می گردد. لذا هزینه پست اعلامی از طرف بخش فروش بصورت تقریبی می باشد .

2- باربری و اتوبوس رانی :

زمان ارسال : بعد از ثبت سفارش و انجام مرحله واریز ، سفارش حداکثر تا 24 ساعت ارسال خواهد شد . لازم بذکر است زمان تحویل بسته های ارسالی به موسسه حمل و نقل بغیر از روز های تعطیل راس ساعت 16.30 عصرصورت می پذیرد و سفارشاتی که واریز آنها بعد از ساعت 16عصر باشد در نوبت بعدی ارسال قرار خواهند گرفت .

هزینه ارسال تا موسسات حمل بار (خدمات و انبارداری موسسات حمل بار)مبلغ 5000 تومان از مشتری و 3000 تومان توسط سایت پرداخت می شود .(جمع هزینه برای هر کارتن 8000 تومان می باشد) - لازم به توضیح است مبلغ 5000 تومان بصورت ثابت برای یک جعبه از مشتری دریافت می گردد و در صورتیکه تعداد جعبه های سفارش افزایش یابد هزینه جعبه های بیشتر از یکعدد توسط سایت پرداخت خواهد شد (تخفیف ویژه حمل بار ). هزینه حمل بار از باربری تا شهر مقصد (حمل ونقل بین شهری )توسط مشتری در زمان تحویل بار پرداخت می گردد.

3- تیپاکس :

زمان ارسال : بعد از ثبت سفارش و انجام مرحله واریز ، سفارش حداکثرتا 24 ساعت ارسال خواهد شد . لازم بذکر است زمان تحویل بسته های ارسالی به موسسه حمل و نقل تیپاکس بغیر از روز های تعطیل راس ساعت 12.30 ظهرصورت می پذیرد و سفارشاتی که واریز آنها بعد از ساعت 12.30 ظهر باشد در نوبت بعدی ارسال قرار خواهند گرفت .

در این روش مشتری هزینه حمل ونقل را در مقصد پرداخت می نماید و خرید عمده هزینه ای بابت حمل ونقل کالا از مشتری دریافت نخواهد کرد .

* عدم اضافه شدن مالیات به سفارش : به استناد بند ل ماده 139 قانون مالیاتهای مستقیم مراکز عرضه محصولات فرهنگی از پرداخت مالیات معاف می باشند ولذا مبلغی به عنوان مالیات به سفارش اضافه نخواهد شد .