شرح خدمات گارانتی محصولات سایت خرید عمده:

جهت مشاهده و پیگیری کالاهای گارانتی ارسال شده بر روی لینک  " مشاهده کالاهای گارانتی " کلیک فرمایید .

* در صورت مشاهده هر گونه مغایرت لیست با کالاهای ارسالی جهت گارانتی به خرید عمده با واحد گارانتی تماس حاصل فرمایید .

 

 

مدت زمان انجام گارانتی برای محصول :

مدت زمان تعمیر، تعویض یا پس گرفتن کالای گارانتی را شرکت گارانتی کننده تعیین می نماید و سایت خرید عمده مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت .

روش ارسال گارانتی :

* کالاهای گارانتی را تنها از طریق پست معمولی ارسال فرمایید . (در صورت ارسال کالا به باربری، تیپاکس و یا هر روش حمل و نقلی دیگری مشتری موظف به پرداخت کلیه هزینه ها تا تحویل کامل کالا درب دفتر خرید عمده میباشد و در صورت عدم پرداخت هزینه توسط مشتری خرید عمده هیچ مسئولیتی جهت دریافت کالاها ندارد)

* خرید عمده هیچ مسئولیتی جهت دریافت کالاهای گارانتی را ندارد و پیگیری تحویل کالا به خرید عمده بر عهده مشتری میباشد .

* با توجه به شرایط تعیین شده توسط شرکت های گارانتی کننده در زمینه هزینه های ارسال محصولات جهت گارانتی به اطلاع کلیه همکاران می رساند که تمامی هزینه های ارسال به سایت خرید عمده ودریافت کالای گارانتی از سایت خرید عمده  به عهده مشتری و هزینه ارسال به شرکت های گارانتی و دریافت کالا به عهده سایت خرید عمده می باشد.

* مشتری موظف است کالای خود را به همراه شرح کامل دلیل خرابی به صورت مکتوب به همراه کالا ارسال نماید.

* ذکر کامل نام و نام خانوادگی که با آن در سایت خرید عمده پروفایل دارید الزامیست .

شرایط گارانتی :

* هرگونه شکستگی ، روندگی ، کشیدگی سیم ، مخدوش بودن هلوگرام گارانتی ،آسیب ناشی از نوسانات برق ، آب خوردگی ، تعمیر یا باز شدن محصول توسط افراد غیر مجاز و هرگونه ایراد ظاهری و فیزیکی وناقص بودن اجزای محصول طبق ضوابط شرکت های گارانتی کننده محصول از گارانتی خارج شده و سایت خرید عمده هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه پذیرا نمی باشد .

* سایت خرید عمده هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب های احتمالی و زمان تحویل کالا در حمل و نقل را نمی پذیرد و تمامی عواقب بعهده شرکت حمل و نقل و مشتری می باشد .

تذکر 1 : کالای گارانتی بر اساس روش هر شرکت ممکن است تعمیر، تعویض ویا وجه بازگردانده شود، بر همین اساس سایت خرید عمده به تبع آن به مشتریان پاسخگو خواهد بود.

تذکر 2 : خرید عمده هیچ مسئولیتی در قبال انجام تعهدات گارانتی توسط شرکتهای گارانتی کننده ندارد و در صورت بروز هر گونه مشکلی در انجام امور گارانتی، مشکل باید بین خریدار و شرکت گارانتی کننده حل و فصل شود و خرید عمده تنها در جهت رفاه مشتریان و برای جلوگیری از سردرگمی مشتریان کالاهای معیوب و گارانتی دار را دریافت و به عنوان پیک به شرکت های گارانتی کننده ارسال مینماید.

تذکر 3 : باتری کالاهای شارژی در صورت تایید شرکت وارد کننده تعویض و یا تعمیر میگردند در صورت عدم تایید این شرکت ها به دلیل استفاده ناصحیح از کالا و یا خواب باتری و گذشت تاریخ انقضاء خرید عمده هیچ مسئولیتی در قبال کالای مذکور ندارد و کالا به مشتری عودت داده خواهد شد .

گارانتی انواع محصولات :

بازی ، نرم افزار و انیمشن ها (تولید شده به صورت استمپری) :

کلیه محصولات از قبیل بازی ها ، نرم افزار ها ، کارتون که به صورت اورجینال در سایت ارائه شده است ، بدلیل اینکه این محصولات بصورت استمپری تولید می گردند و احتمال بروز مشکلات هنگام تولید در آنها وجود ندارد و با توجه به این امر که شرکت های تولید کننده نیزبرای محصولات خود گارانتی در نظر نمی گیرند سایت خرید عمده مسئولیتی بابت گارانتی محصولات یاد شده ندارد

فلش و رم :

تمامی محصولات فلش و رم های موبایل دارای هولوگرام و تاریخ گارانتی می باشند لذا جهت پذیرش محصولات معیوب برای انجام گارانتی ارسال محصول به همراه جعبه ، هولوگرام گارانتی مربوطه ، کارت گارانتی، درب (فلش های دارای درب) وخشاب (رم های دارای خشاب) الزامی می باشد ،در غیر این صورت سایت خرید عمده هیچ مسئولیتی در مورد گارانتی این محصولات نخواهد داشت . قابل ذکر است آخرین مهلت ارسال محصولات یک ماه قبل از اتمام تاریخ گارانتی است .

لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل :

لوازم جانبی که دارای تاریخ گارانتی درج شده روی جعبه و یا کارت گارانتی هستند جهت پذیرش ارسال محصول به همراه جعبه و کارت الزامی می باشد ، و آخرین مهلت دریافت محصولات یک ماه قبل از اتمام تاریخ گارانتی است .

محصولاتی که فاقد گارانتی می باشند :

- کلیه محصولاتی که در توضیحات محصول در سایت خرید عمده ذکر شده باشد "فاقد گارانتی"

شرایط بازپس فرستادن و مرجوعی کالا :

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی این سایت نیز 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول سفارش توسط مشتری را در نظر گرفته است که دارای مراحل و شرایط زیر میباشد :

* کلیه اجناس ارسالی باید به صورت کاملا سالم بدون هرگونه شکستگی ، پارگی جعبه (پاکت) و یا مشکل ظاهری در کالا و هلوگرام باشد .

* هزینه حمل و نقل کالا بطور کامل بر عهده مشتری می باشد .

* مبلغ سفارش با کسر هزینه حمل ونقل و پس از بازپس فرستادن مشتری و دریافت کالا توسط خرید عمده به حسابی که مشتری اعلام نماید مسترد خواهد گردید .