خمیر سیلیکون 

پخش عمده خمیر سیلیکون

پخش عمده خمیر سیلیکون

واردات و پخش عمده انواع خمیر سیلیکون سرنگی خمیر سیلیکون بشکه ای در سایز ها و برندهای متنوع به قیمت همکاری و ارسال به سراسر ایران. خمیر سیلیکون CPU نماده‌ای نرم و ضد آب و هادی حرارت است. خمیرسیلیکون در اغلب موارد سفیدرنگ است و بین پردازنده و خنک کننده یا هیت‌سینک استفاده می شود.

هیچ محصولی در این دسته‌بندی وجود ندارد!

فروش عمده خمیر سیلیکون

سایت خرید عمده مفتخر است که به عنوان مرکز پخش عمده  خمیر سیلیکون CPU در کشور، محصولات خود را با بهترین قیمت همکار ویژه فروشندگان لوازم جانبی کامپیوتر عرضه نماید.

پخش عمده خمیر سیلیکون

خمیر سیلیکون چیست و چگونه کار می کند؟

برای افرادی که آشنایی چندانی با سخت افزارهای کامپیوتری و اسمب قطعات کیس ندارند ممکن است این سوال پیش بیایید که خمیر سیلیکون چیست و چگونه کار می کند؟ خمیر سیلیکون ماده ای است که بین CPU و Heat Sink قرار می گیرد تا به موجب عملکرد بهتر سیستم خنک کننده شود.

 طرز کار خمیر سیلیکون چگونه است؟

اگر به طرزکار خمیر سیلیکون و اینکه خمیر سیلیکون چگونه موجب عملکرد بهتر سیستم خنک کننده علاقه مند هستید باید بدانید که خمیر سیلیکون درواقع یک رسانای گرمایی بسیار باکیفیت است. خمیر سیلیکون زمانی که بین دو قطعه فلزی مثل CPU و Heat Sink قرار می گیرد موجب می شود که گرمای تولید شده توسط پردازنده مرکزی کامپیوتر بهتر به فن منتقل شود. به طور دقیق پوشش خمیری روی CPU تمامی منافذ ریز موجود بین سطح CPU و هیت سینک را پر کرده و مانع از وجود حباب های هوا بین این دو قطعه می شود. هوا یک رسانای ضعیف برای گرما است و وجود هوا در بین CPU و فن آن موجب کاهش عملکرد سیستم خنک کننده می شود.

فروش عمده خمیر سیلیکون