بازی کامپیوتر ALIENS FIRE TEAM ELITE مشاهده عکس بزرگتر

بازی کامپیوتر ALIENS FIRE TEAM ELITE

211473

بازی کامپیوتری-پرنیان

قیمت ها به صورت عمده می باشد، لطفا جهت نمایش قیمتها عضو شوید.
تولید کننده

قیمت پشت جلد :45000 تومان | تعداد حلقه : 1DVD9 + 1DVD | سبک بازی : اکشن

بازی کامپیوتر ALIENS FIRE TEAM ELITE

ALIENS FIRE TEAM ELITE PC GAME

| شماره شناسنامه اثر : 5115-10101

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

توضیحات

بازی کامپیوتر ALIENS FIRE TEAM ELITE

داستان بازی دنباله‌ای بر سه‌گانه فیلم سینمایی «بیگانه» است که 23 سال پس از فیلم‌های اصلی رخ می‌دهد. بازیکن، نقش یک سرباز را در کشتی USS Endeavor بر عهده دارد.

در سال 2202 شرکت USS Endeavour از یک ایستگاه پالایشی تخریب شده در «کاتانگا» که در مدار سیاره LV 895 می‌باشد، یک تماس اضطراری دریافت کرده و برای تحقیق به آن‌جا می‌رود. همچنین گروهی از سربازان را به ایستگاه ارسال می‌کند. آن‌ها متوجه می‌شوند که تمام ایستگاه توسط موجوداتی بیگانه به نام «زینومورف» تسخیر شده است.

سربازان موفق می‌شوند تنها بازمانده ایستگاه یعنی دکتر «تیموتی هونیکر» را نجات دهند و او فاش می‌کند که دانشمندان پایگاه «وایلند یوتانی» تخم‌های این موجودات بیگانه را با یک ماده جهش‌زا به نام «پاتوژن» پرورش داده ولی بعد از مدتی، زینومورف‌ها موفق به فرار از پایگاه شده‌اند. سربازان که اکنون بیشتر از قبل مصمم به یافتن پاسخ هستند، به طبقه LV 895 می‌روند. در آن‌جا ویرانه‌های بیگانگان را کشف می‌کنند که دانشمندان پایگاه یوتانی روی آن‌ها مطالعه می‌کردند. آن‌ها با یکی دیگر از بازماندگان یعنی «سینتیا رودریگز» تماس گرفته و تصمیم به نجات او می‌گیرند.

سپس راه خود را از طریق مبارزه با زینومورف‌ها ادامه داده و به پایگاه یوتانی می‌رسند، جایی که متوجه می‌شوند رودریگز در واقع یک هوش مصنوعی مادر به نام SN/TH/YA است. اکنون چون که این هوش مصنوعی، یک موجود سرکش شده است، تصمیم به خاموش کردن آن می‌گیرند ولی رودریگز قبل از خاموش شدن، عملیات Asset Zero را آغاز می‌کند.

سربازان در ادامه به ویرانه‌های دیگری سفر کرده و متوجه می‌شوند که Asset Zero در واقع یک کشتی فضایی مهندسی دست نخورده است که دارای پاتوژن می‌باشد و رودریگز قصد دارد آن را به زمین بفرستد. آن‌ها موفق می‌شوند تا منبع تغذیه این کشتی را خراب کنند تا کشتی نتواند به زمین برسد.

سپس به کاتانگا فرستاده می‌شوند تا به صورت دستی، قدرت هسته‌ی ایستگاه را بیش از حد بارگذاری کنند و با این کار، کندوی زنومورف‌ها را از بین ببرند. آن‌ها موفق به انجام این کار شده ولی باعث خشمگین شدن ملکه زنومورف‌ها می‌شوند. سربازان می‌توانند قبل از انفجار پایگاه از آن‌جا فرار کنند. با وجود این موفقیت، زینومورف‌ها و فروشگاه‌های بزرگ پاتوژن، هنوز در طبقه LV 895 هستند و شرکت‌های مختلف، نیروهایی را برای تصرف این سیاره ارسال می‌کنند

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.