هرآنچه که باید قبل از خرید کیبــورد بدانید، راهنمای کامل خرید کیبورد

در این مطلب از سایت خرید عمده در قالب یک راهنمای کامل خرید کیبورد از صفر تا صد به بررسی عوامل مهمی که هنگام خرید کیبورد باید مدنظر قرار بگیرند، می پردازیم.

راهنمای کامل خریدعمده کیبورد

کاربرد کیبورد

اگر هدف شما از خرید کیبورد این است که فقط متن‌های روزمره را تایپ کنید، نیاز شما در دسته عمومی قرار می‌گیرد.  امــا اگر با هدف انجام بازی‌های کامپیوتری قصد خرید کیبورد را دارید، باید به دنبال کیبوردهای گیمینگ باشید. همچنین در صورتی که تایپ متنون طولانی از جمله فعالیت‌های روزانه شما است، پیشنهاد می‌کنیم از کیبوردهای فرم ارگونومیک استفاده کنید، به ویژه آن‌هایی که صدای زیادی نیز تولید نمی‌کنند.

 راهنمای خرید عمده کیبورد

راهنمای خرید کیبورد گیمینگ

فروش عمده کیبورد اورگونومیک

کیبورد بی‌سیم یا سیم‌دار

ابعاد میزکار و میزان استفاده، دو عامل تاثیرگذار در انتخاب هستند. اگرچه برای استفاده از کیبوردهای بی‌سیم نیاز به خرید باتری دارید، امــا این کیبوردها را می‌توانید بدون هیچگونه محدویتی در تمامی قسمت های میز قرارداد. در مقابل با خرید یک کیبورد‌ سیم‌دار از نظر اقتصادی، هزینه خرید باتری به طور کامل حذف می‌شود، ولی محل قرارگیری کیبورد و سیم آن بر روی میز یک چالش همیشگی است.

راهنمای خرید کیبورد سیم دار

راهنمای خریدعمده کیبورد بی سیم

 

ابعاد کیبورد

پیش از خرید کیبورد، ابعاد و اندازه آن را به دقت بررسی کنید. چه میزان فضایی را برای کیبورد خود در نظر گرفته‌اید؟ به ویژه اگر قصد دارید تا کیبورد را به همراه لپ‌تاپ در یک کیف یا کوله‌پشتی قرار دهید، وزن و ابعاد آن بسیار مهم می‌شود. به طور کلی با حذف قسمت ویژه تایپ اعداد، ابعاد کیبوردها کوچکتر می‌شود. پس اگر استفاده زیادی از این بخش نمی‌کنید، می‌توانید از آن صرف‌نظر کنید و یک کیبورد کوچکتر خریداری کنید.

فروش عمده کیبورد در ابعاد مختلف

 

نور پس‌زمینه کیبورد

ساعت و محل کار شما نیز در انتخاب کیبورد مناسب، تاثیر‌گذار است. اگر بیشتر اوقات در محیط تاریک از کیبورد خود استفاده می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما کیبوردی را انتخاب کنید  که دارای نور پس‌زمینه (Back Light) باشد.

 فروش کیبورد بکلایت دار

سرعت پاسخگویی و کیفیت کیبورد

اگر میزان استفاده شما از کیبورد زیاد است و یا با هدف انجام بازی‌های کامپیوتری به دنبال خرید یک کیبورد مناسب هستید، سرعت پاسخگویی برای شما در اولویت قرار می‌گیرد. مهمترین ویژگی کیبوردهای گیمینگ سرعت بالای پاسخگویی و طراحی آن‌ها با هدف استفاده طولانی مدت است.

فروش عمده کیبورد گیمینگ

 

هزینه خرید کیبورد

در هنگام خرید کیبورد نباید تنها به قیمت دستگاه توجه کنید. بسیاری از کیبوردها قیمت بالایی ندارند و همین ویژگی است که آن ها را پرفروش می کند نه کیفیت بالای آن ها. طول‌عمر بالا و گارانتی معتبر، دو ویژگی بسیار مهم هنگام خرید کیبورد هستند.

فروش عمده کیبورد ارزان

سخن آخر

در این مطلب نکات مهمی را که هنگام خرید کیبورد باید به آن ها توجه نمود به صورت یک راهنمای کامل خرید کیبورد بیان کردیم. شاید در نظر بسیاری از افرد خرید کیبورد پیچیده به نظر نرسد. اما همین خرید به ظاهر ساده نیز می تواند تاثیر مستقیمی در کارایی فرد استفاده کننده از کیبورد داشته باشد.

فروشگاه خرید عمده مفتخر است که به عنوان مرکز پخش کیبورد با قیمت فروش عمده و واردات مستقیم ویژه فروشندگان لوازم جانبی کامیپیوتر، انواع ماوس، کیبورد و ست های کمبو موس و کیبورد اداری، گیمینگ و... را به صورت فروش آنلاین به سراسر ایران ارسال نماید.

لینک های مرتبط با این مطلب:

فروش عمده کیبورد

فروش عمده موس