محصولات کی نت (Knet)

مرکز پخش عمده محصولات کی نت (Knet) با بهترین قیمت بازار ویژه همکار. لیست قیمت فروش عمده کابل کی نت با گارانتی و ارسال به تمام شهرهای ایران.

Knet با نام فارسی کی نت، برندی است که امروزه نام آشنای تولید کنندگان و مصرف کنندگان حرفه ای تجهیزات کامپیوتری علی الخصوص کابل های ارتباطی می باشد .


محصولات Knet دارای چه گواهینامه هائی است؟ تمامی کابل های شبکه Knet دارای گواهینامه تست فلوک می باشند. همچنین محصولات Knet دارای تائیدیه های TUV، UL، CE، Rohs، UL , ... می باشند. همچنین برند Knet مورد تائید سایت تجارت الکترونیک اول می باشد. . آیا محصولات Knet گارانتی دارد؟ و گارانتی شبکه البرز چه مدت محصولات Knet را ضمانت می کند؟ بله، تمامی محصولات Knet دارای گارانتی شبکه البرز می باشد. تمامی محصولات Knet دارای ضمانت 6 ماهه تا 2 ساله گارانتی شبکه البرز است. این مدت گارانتی بسته به نوع کالای خریداری شده متفاوت است.  چرا باید از کابل های knet استفاده کنم؟ شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چرا با وجود صدها برند متمایز کابل، محصولات Knet را انتخاب کنیم؟ انتخاب یک محصول تخصصی آن هم در حیطه کابل های ارتباطی کمی دشوار به نظر می رسد، اما دقت در کیفیت، خدمات پس از فروش و محبوبیت آن در بین کاربران باعث می شود به راحتی محصول مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید. به وضوح یک مقایسه اجمالی انتخاب شما را آسان خواهد کرد. 1. کابل های وی جی ای Knet کابل وی جی ای Knet دارای 8 رشته سیم مجزای شیلد دار می باشد در صورتی که کابل های متفرقه دارای 5 رشته سیم بدون شیلد هستند. 5 رشته سیم در کابل وی جی ای Knet ، وظیفه انتقال تصویر را دارد و 3 رشته دیگر آن برای مصارف دیگر همچون کنترل KVM به کار می رود. فیلتری که بر روی کابل های وی جی ای Knet تعبیه شده از جنس ذغال است که کاملا نویزگیر و اوریجینال است در صوتی که فیلتر تعبیه شده بر روی کابل های متفرقه از جنس پلاستیک سخت است و به هیچ عنوان نویز گیر نیست. کیفیت تصویر در متراژ بالای کابل افت نمی کند. جنس رشته های کابل فلز مس است. Knet VGA Cable 2. کابل های اچ دی ام آی Knet جنس کابل های اچ دی ام آی Knet از فلز مس است که سرعت انتقال دیتای بیشتری را دارد و در اثر گرما، دچار خمیدگی نمی شود. اما جنس کابل های متفرقه از آهن بوده که از سرعت پایینی برخوردار است و در اثر حرارت دچار تغییر می شود. کابل اچ دی ام آی Knet دارای شیلدهای محافظتی بوده که نیاز به هیچگونه ذغال برای حذف نویز را ندارد در صورتی که بر روی کابل های اچ دی ام آی متفرقه فیلتری تعبیه شده که بیشتر جنبه ظاهری دارد و از جنس پلاستیک است. متراژ کابل Knet مطابق با استاندارد است. دارای ارتباط اترنت با سرعت انتقال دیتا 100Mb/s دارای تکنولوژی 1.4 و امکان پخش تصاویر سه بعدی دارای کانکتور طلائی 3. کابل های برق Knet کابل برق Knet دارای 3 رشته سیم به قطر 0.5 میلی متر مربع است. هرچه قطر این رشته سیم ها بیشتر باشد، شدت جریان عبوری برق از آن بیشتر است. این امر باعث به وجود نیامدن کمبود آمپر در دستگاه مورد استفاده می گردد. اما کابل های برق متفرقه دارای 2 رشته سیم بوده که قطر آن از 0.5 میلی متر مربع کمتر است. 2 رشته سیم در کابل های برق Knet برای انتقال برق از پریز به دستگاه بوده و یک رشته سیم اضافی آن سیم اتصال به زمین (earth) است. کابل های برق متفرقه، فاقد سیم اتصال به زمین است. جنس رشته سیم های داخل کابل برق Knet از فلز مس است که از رسانایی بالایی برخوردار است و کابل در اثر فشار گرم نمی شود. در صورتی که جنس رشته سیم های داخل کابل های برق متفرقه از آهن بوده که بر اثر فشار باعث گرم شدن آن می شود. این نوع کابل از رسانایی پایینی برخوردار است. خرید عمده نمایندگی رسمی knet در استان البرز و پخش عمده محصولات آن در سطح کشور از طریق www.kharidomde.com