فهرست محصولات این تولید کننده Beecaro | سازنده انواع اسپیکر بلوتوث قابل حمل بیکارو

بیکارو یک برند چینی با کیفیت است که در زمینه ساخت انواع اسپیکر مطابق با استاتدارد های جهانی فعالیت دارد سازنده انواع اسپیکر های شارژی بلوتوثی قابل حمل

خرید عمده نمایندگی فروش اینترنتی اسپیکر بیکارو (Beecaro) با قیمت همکار


بیکارو با 16 سال تجربه یک شرکت تولیدی با تکنولوژی بالا در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید و فروش بلندگوهای بلوتوث در فضای باز میباشد. این شرکت دارای قدرت فنی تحقیق و توسعه بالا، تیم حرفه ای با کیفیت ، برای ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش است.


این شرکت مدیریت تولید ، فرآیند کنترل دقیق کیفیت و خدمات قابل توجه را تجربه کرده است و از طریق شرکای خود مانند تامین کنندگان حرفه ای صوتی و توزیع کنندگان عمده الکترونیک مصرفی ، محصولات خود را با موفقیت به بازار جهانی ارتقا می دهد.


شرکت بیکارو با بیش از 20،000 متر مربع کارگاه تولیدی مجهز به تجهیزات پیشرفته ساخت و آزمایش محصولات و با داشتن بیش از 1000 کارمند و مهندسان و تیم مدیریتی متخصص از جمله حرفه ای ترین کمپانی ها در تولید اسپیکر های همراه میباشد.


تمرکز بر روی محصول ، تمرکز بر مشتری ، همگام شدن با بازار همان کاری است که بیکارو انجام داده است، بیکارو همچنان به توسعه بلندگو های بلوتوثی ادامه خواهد داد.


از نظر تضمین کیفیت ، این شرکت اصول دقیق و سیستم های مدیریتی مانند سیستم مدیریت کیفیت iso9001 را در نظر می گیرد ، تمام محصولات Beecaro مطابق با استانداردهای CE ، FCC و RoHS هستند 

بیشتر