باغ وحش بیسکوییتی مشاهده عکس بزرگتر

باغ وحش بیسکوییتی

401080

انیمیشن-کارتون-برنامه کودک

قیمت ها به صورت عمده می باشد، لطفا جهت نمایش قیمتها عضو شوید.

نوع فیلم: انیمیشن | محصول: آمریکا | سال تولید: 2019 | موضوع: ماجراجویی، کمدی | مخاطب: کودک و نوجوان | مدت زمان: 94 دقیقه

| شماره پروانه نمایش : 286/2228504

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

توضیحات

باغ وحش بیسکوییتی

انیمیشن باغ وحش بیسکوییتی در فضایی شاد و کمدی به اهمیت خانواده و حفظ آن و درکار هم بودن اعضای آن می پردازد . همچنین اهمیت کار تیمی و گروهی را خاطرنشان میکند .هرکدام از شخصیت ها ویژگی های خوبی دارند که قابل الگو برداری است .

این انیمیشن داستان تلاش یک زوج برای بازسازی سیرکی است که به آن ها به ارث رسیده است و در این مسیر تمام  اعضای سیرک به کمک یکدیگر و استفاده از بیسکوییت جادویی ،هوراشیا را که دنبال این بیسکوییت جادویی است را شکست میدهند . اولین نکته ای که باید مورد توجه والدین قرار بگیرد این است که در این انیمیشن صحنه های نامناسب و ناهماهنگ با فرهنک ما وجود ندارد .

اون و زوئی از بچگی در سیرک عموی اون ،باب با هم آشتا و بزرگ شده اند . اما پدر زوئی ،آقای وودلی ،برای ازدواج آنها یک شرط گذاشته و آن این است که اون در کارخانه بیسکوییت سازی او کار کند و اون هم میپذیرد .

سال ها بعد ،اون هیجان و انگیزه خود را از دست داده و در کار خشک و سخت کارخانه ناموفق است . با آتش گرفتن سیرک باب و مرگ باب و همسرش تالیا اوضاع عوض میشود . سیرک به اون ارث میرسد .زویی تمایل دارد سیرک را بازسازی و احیا کند اما اون انگیزه ای برای این کار نداردئ و هو را همراهی نمیکند . اما زوئی تسلیم نمیشود و به کمک اعضای سیرک همه ی تلاشش را میکند .

اما یک چیز دیگر هم به اون ارث رسیده است آن یک جعبه بیسکوییت حیوانی است .اما این بیسکوییت ها معمولی نیستند و هرکس یکی از آن ها را بخورد به شکا همان حیوان در می آید . با خوردن هر بیسکوییت حیوانی ، یک بیسکوییت انساتی در جعبه پیدا میشود و جعبه هیچ وقت خالی نمیشود .در حقیت این راز محبوب شدن سیرک باب است و این همان چیزی است که هوشیارا ،برادر پول دوست باب برای بدست آوردن آن تلاش میکند .

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.