قیمت کاهش یافت ! CSI Collection مشاهده عکس بزرگتر

CSI Collection

302056

نرم افزار کامپیوتر نوین پندار

قیمت ها به صورت عمده می باشد، لطفا جهت نمایش قیمتها عضو شوید.
تولید کننده

یک حلقه DVD9 | قیمت پشت جلد : 14000 تومان | اتوران اختصاصی | راهنمای نصب برنامه ها به زبان فارسی

| شماره شناسنامه اثر : 16-0165-052774
 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

توضیحات

CSI Collection

شرکت computers &structures یکی از معروف ترین شرکت های پیشرو در زمینه مهندسی ساخت و ساز و زلزله ،ارائه نرم افزارهای عمرانی ،خدمات تجزیه و تحلیل انواع سازه های ساختمانی ،مهندسی سازه و طراحی نرم افزار است . این شرکت در کالیفرنیا مستقر بوده و دفتر دیگری نیز در نیویورک دارد . مجموعه نرم افزار تجزیه و تحلیل ساختاری و طراحی CSI  محصول این شرکت ،شامل نرم افزارهای  CSICOL.SAP 2000.CSIBRIDGE.ETABS.SAFE.PERFORM 3 است .

نرم افزارCSI BRIDGE  :نرم افزار تخصصی تجزیه و تحلیل و طراحی ،متناسب با مهندسی سیستمهای پل است . سیستم تعلیق ،پل کابلی ،پل های مرتفع ماشین رو و سایر سیستم های  پل ساده و پیشرفته ،میتوانند متناسب با اهداف و کاربری های مختلف ،از جمله عبور از روی آب ،ایجاد اتباط بین نقاطی روی زمین و یا گسترش زیر ساختهای بزرگراه توسط این نرم افزار قدرتمند مدلسازی و طراحی شوند .این نرم افزار در واقع ،کنترلها و ویژگی های سفارشی مختلف را در یک محیط مدلسازی مبتنی بر شی قدرتمند ،با هم ادغام میکند ،تا ابزار محاسباتی بصری ،عملی و سازنده ای برای مهندسی پل ارائه دهد .ویژگی های پیشرفته مدلسازی و تکنیکهای پیچیده تجزیه و تخلیل در این نرم افزار مواردی چون اثرات دینامیکی ،رفتار غیر الاستیک و غیرخطی هندسی را به خوبی پوشش میدهند .

نرم افزار CSI SAFE : یک بسته جامع نرم افزاری است که تمام جنبه های فرآیند طراحی مهندسی را از ایجاد طرح گرفته تا تولید نقشه های جزئی در یک محیط واحد و بصری ترکیب میکند .این نرم افزار اغلب در طراحی سیستمهای دال و کف بتوننی به کار گرفته میشود .این نرم افزار امکان ارزیابی محلی بسیار پیشرفته سیستمهای فونداسیون را در ساختارهای بزرگتر فراهم میکند و فایل های SAP 2000 .CAD.ETABS ,وارد میکند .

نرم افزار ETABS :

این نرم افزار ،بسته نرم افزاری یکپارچه و قدرتمندی برای تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی است که در واقع یک محصول نرم افزاری مهندسی است که به تجزیه و تحلیل و طراحی ساختمان های چند طبقه میپردازد .ابزارها و الگو های مدلسازی ،نسخه های بارگذاری مبتنی بر کد ،روش های تجزیه و تحلیل و تکنیکهای را حل ،همه و همه با هندسه مختص این کلاس از ساختار،هماهنگ هستند .سیستم های پایه یا پیشرفته در شرایط استاتیک یا دینامیکی میتوانند یا استفاده از این نرم افزار ارزیابی شوند.

نرم افزار SAP 2000 :

یک نرم افزار مهندسی عمران با کاربرد عمومی و یک ابزار تحلیل و طراحی ساختاری بسیار کارآمد است .این نرم افزار قدرتمند برای تجزیه و تحلیل و طراحی هر نوع سیستم ساختاری ایده آل است . در واقع ایننرم افزار بسیار ایده آلی برای کاربرانی با هر سطحی از تجربه و برای طراحی هر نوع سیستم ساختاری است .این نرم افزار توسط مهندسین و برای رسیدن به اهداف مهندسی موثر ایجاد شده است .

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.