قیمت کاهش یافت ! مجموعه نرم افزارهای DELPHI مشاهده عکس بزرگتر

مجموعه نرم افزارهای DELPHI

قیمت ها به صورت عمده و فقط جهت فروشگاه داران و شرکتها قابل نمایش است.
فروش بسته است
Give a Name

قیمت پشت جلد : 9000 تومان

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

توضیحات


درباره اين مجموعه: 
دِلفي يا به تعبيري ويژوآل پاسكال – يك زبان برنامه‌نويسي است و بستري براي توسعهٔ نرم‌افزار كه شركت بورلند آن را توليد كرده‌است و بعدها توسط امباركادرو خريداري شد. اين زبان، در بدو انتشار خود در سال ۱۹۹۵، به عنوان يكي از نخستين ابزارهايي مطرح شد كه از توسعهٔ نرم‌افزار بر مبناي متدولوژي راد(RAD: Rapid application development) يعني توليد و توسعهٔ سريع برنامه‌هاي كاربردي پشتيباني مي‌كردند. 
اين نرم‌افزار بر مبناي پاسكال شي‌گرا بوده و از اين زبان مشتق شده‌است. البته بورلند نسخه‌اي از دلفي و سي‌پلاس‌پلاس‌بيلدر را براي لينوكس به نام كايليكس (Kylix) ارائه كرد كه مورد استقبال توسعه دهندگان نرم‌افزارهاي لينوكس قرار نگرفت. نرم‌افزارهاي دلفي در ابتدا به صورت مستقيم از كتابخانه‌هاي ويندوز و كتابخانهٔ مخصوص خود به نام VCL استفاده مي‌كرد، اما پس از نسخه ۶ دلفي، امكانات استفاده از دات‌نت هم به آن اضافه شد. در حال حاضر مي‌توان دلفي را يكي از رايج‌ترين زبان‌هاي ممكن در ايران دانست. 
زبانِ دلفي كه پيشتر بنام پاسكال شيءگرا (Object-Pascal) خوانده مي‌شد و براي طراحي نرم‌افزاهاي تحت ويندوز به كار مي‌رفت، امروزه چنان توسعه يافته‌است كه براي توليد نرم‌افزارهاي تحت سيستم‌عاملِ لينوكس و دات‌نت نيز به كار مي‌آيد. بيشترين كاربرد دلفي در طراحي برنامه‌هاي روميزي و پايگاه داده‌ها است، اما به عنوان يك ابزارِ «چند- منظوره»، براي طراحي انواع گوناگوني از پروژه‌هاي نرم‌افزاري نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرد. 

برنامه هاي موجود در مجموعه: 
Borland Delphi 6 
Borland Delphi 7 
CodeGear Delphi C++ Builder 2009 
CodeGear RAD Studio C++ Builder 2007 Enterprise 
CodeGear RAD Studio Delphi C++ Builder 2010 
CodeGear RAD Studio Delphi C++ Builder XE 
CodeGear RAD Studio Delphi C++ Builder XE3 
CodeGear RAD Studio Delphi C++ Builder XE4

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.