Dakar 18

211216

5 حلقه DVD9 | قیمت پشت جلد : 43000 تومان | نصب آسان بدون نیاز به کرک | شماره شناسنامه اثر : 264 / 97 / ن م

Dakar 18

Dakar 18

داکار 18 یک شبیه‌سازی بازی ویدیویی مسابقه‌ای است که توسط استودیوی پرتغالی Bigmoon Entertainment توسعه یافته و توسط Deep Silver برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. 

Dakar 18 یک شبیه ساز واقع گرایانه از بزرگترین مسابقات رالی در دنیا می باشد و گستره ای عظیم از ماشین ها، موتورسیکلت ها، کامیون ها و SSVها را شامل می شود. همه چیز بر اساس رالی سالانه ای که توسط A.S.O در آمریکای جنوبی مدیریت می شود، کمپانی دیپ سیلور از بازی Dakar 18 به‌عنوان یک «شبیه‌ساز واقع‌گرایانه» نام برده و اعلام کرده است که این بازی «دارای یکی از پهناور‌ترین محیطهای تاریخ سبک ریسینگ» است. همچنین اعلام شده است که به‌واسطه همکاری با سازمان ورزشی آموری (ASO)، مسئول برگزاری مسابقات داکار، تمامی کمپانی‌ها، تیم‌ها، رانندگان و موتور‌سواران حاضر در رویداد 2018 Dakar Rally در بازی Dakar 18 وجود خواهند داشت. بازی Dakar 18 امکان کنترل انواع مختلفی از وسایل نقلیه اعم از موتورسیکلت، ای تی وی‌ها (خودرو همه‌جارو)، ماشین‌ها، کامیون‌ها و یو تی وی‌ها را برای بازیکنان فراهم میکند. بازی Dakar 18 به دو صورت تک‌نفره و چند‌نفره قابل تجربه است.

رالی داکار یک مسابقه استقامتی است که یکی از سخت‌ترین رویدادها در تقویم ورزش‌های موتوری محسوب می‌شود. 

دنیای بازی بیش از 18000 کیلومتر مربع وسعت دارد و کاملاً قابل کاوش است و از رکوردهای جهانی گینس برای بزرگترین دنیای باز در بازی های ویدیویی مسابقه ای که توسط Fuel (تقریباً 14400 کیلومتر مربع اندازه) ایجاد شده است، پیشی گرفته است. 

بازیکنان جدید می توانند برای یادگیری اصول اولیه، "Explore" را انتخاب کنند یا فقط در جستجوی گنج، مصنوعات را جمع آوری کنند. بازی چند نفره حداکثر از هفت بازیکن را در مراحل آنلاین پشتیبانی می‌کند، که در حالت تقسیم صفحه یا دو صفحه نمایش همکاری می‌کنند. پنج دسته از وسایل نقلیه در دسترس هستند، هر کدام با فیزیک متفاوت، از جمله اتومبیل، کامیون، موتور سیکلت، چهارچرخ و UTV.

داکار 18 دارای شبیه سازی واقعی برای آب و هوا و زمین های مختلف از جمله ماسه و آب است. بازیکنان می توانند وسایل نقلیه خود را از خاک و گل با رانندگی در میان باران یا در امتداد بسترهای کم عمق رودخانه تمیز کنند. در طول مسیر، بازیکنان می توانند مسیرهای خود را متوقف کنند تا به دیگران کمک کنند و در ازای آن امتیاز تعمیر اضافی دریافت کنند.

گروه سنی+3
سبک بازیمسابقه ای

دیدگاه خود را در مورد این کالا بنویسید

Dakar 18

Dakar 18

5 حلقه DVD9 | قیمت پشت جلد : 43000 تومان | نصب آسان بدون نیاز به کرک | شماره شناسنامه اثر : 264 / 97 / ن م

Dakar 18

دیدگاه خود را در مورد این کالا بنویسید

کالاهای مرتبط

کالاهای محبوب