Resident Evil Umberella Corps مشاهده عکس بزرگتر

Resident Evil Umbrella Corps

211144

بازی کامپیوتری-پرنیان

قیمت ها به صورت عمده می باشد، لطفا جهت نمایش قیمتها عضو شوید.

تولید کننده

تعداد حلقه : یک حلقه DVD9 | قیمت پشت جلد : 12500 تومان

| شماره شناسنامه اثر : 263 / 95 / م ن

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

توضیحات

Umbrella Corps عنوانی با سبک شوتر رقابتی است که زامبی ها نیز در آن جولان می دهند. البته زامبی ها چندان نقش مهمی ندارند و بالطبع مشکل ساز نخواهند شد . نقش آن ها این است که فقط اطراف نقشه های کوچک بازی بجنبند و اگر هر کدام از بازیکن ها را دیدند بهشان حمله ور شوند . زامبی ها دشمنان سرسختی نخواهند بود و به راحتی از پا درمی آیند , آنها فقط میخواهند عنصری از ترس را با بازی همراه کنند . سربازان دو جبهه نیز در اصل همان مزدوران شرکت ها هستند که در این مکان های پر از زامبی به دنبال کشف رازهای آمبرلا هستند و برای رسیدن به آن مجبورند با یکدیگر مبارزه ای سر سخت , سرگرم کننده , جالب و سرعتی و همچنین همراه با ترسی لحظه ای انجام بدهند .

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.