Antisquad مشاهده عکس بزرگتر

Antisquad

210224

بازی کامپیوتر گردو

قیمت ها به صورت عمده می باشد، لطفا جهت نمایش قیمتها عضو شوید.
تولید کننده

یک حلقه DVD |  قیمت پشت جلد : 36000 تومان

Antisquad

| شماره شناسنامه اثر : 95/550/ ن م
 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

توضیحات

Antisquad

Antisquad یک بازی استراتژی است که در سبک بصری به یاد ماندنی و ویژگی های مکانیک بازی با رقبا متفاوت است.

این پروژه طرح روشنی ندارد، اما یک هدف مشترک برای کل گذر وجود دارد ، مبارزه با کارتل مواد مخدر مکزیکی. گروهی از مزدوران با ترکیب متنوعی از شرکت کنندگان تحت کنترل بازیکن قرار می گیرند. هر یک از اعضای تیم مهارت ها، ویژگی ها و همچنین سلاح ها و تجهیزات متفاوتی دارند. یک تک تیرانداز در جوخه وجود دارد، یک استاد تخریب، یک استاد غوغا، یک سرباز با مینی تفنگ، یک دختر مخفی رز، که خرابکاری را در پشت خطوط دشمن سازماندهی می کند و دیگران.

شما می توانید حداکثر 3 عضو تیم را در یک ماموریت ببرید. با انجام حرکت با هر یک از آنها، ابتکار عمل به دست مخالفان می رسد. برای هر اقدامی از بازیکن، امتیاز انرژی ویژه ای صرف می شود که آزادی حرکت را محدود می کند و او را مجبور به تصمیم گیری تاکتیکی می کند. همه کاراکترها سیستم مخصوص به خود را دارند که مستقیماً بر روند بازی تأثیر می گذارد.

قهرمانان مرگ و میر را افزایش داده اند، بنابراین لازم است دائماً آنها را بهبود بخشید و تجهیزات جدید را برای آنها تهیه کنید. همه اینها را می توان در یک منوی پمپاژ ویژه انجام داد، جایی که اسلحه و زره بدن با پول به دست آمده در جنگ خریداری می شود و کیت های کمک های اولیه، دستگاه فونیکس و کیت های تعمیر برای کریستال ها خریداری می شود.

توسعه دهندگان Antisquad پروژه خود را با گرافیک های رنگارنگ الهام گرفته از کمیک و همچنین دیالوگ های بیهوده ارائه کرده اند، اما این به بازی آسیبی نمی رساند، بلکه آن را از رقبا متمایز می کند.

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.