Xcom Enemy Unknown مشاهده عکس بزرگتر

Xcom Enemy Unknown

210212

بازی های کامپیوتری گردو

قیمت ها به صورت عمده می باشد، لطفا جهت نمایش قیمتها عضو شوید.
تولید کننده

3 حلقه DVD | قیمت پشت جلد : 20000 تومان

Xcom Enemy Unknown

| شماره شناسنامه اثر : 95/440/ ن م
 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

توضیحات

Xcom Enemy Unknown

XCOM: Enemy Unknown یک بازی ویدئویی تاکتیکی نوبتی در سال 2012 است که توسط Firaxis Games توسعه یافته و توسط 2K Games منتشر شده است. این بازی بازسازی "تصور مجدد" بازی استراتژیک کلاسیک X-COM: UFO Defense (همچنین به عنوان UFO: Enemy Unknown شناخته می شود) و یک راه اندازی مجدد از سری X-COM دهه 1990 MicroProse است. در یک نسخه جایگزین از سال 2015، بازیکن کنترل یک سازمان چند ملیتی نخبه شبه نظامی به نام XCOM را در طول تهاجم بیگانگان به زمین کنترل می کند. بازیکن در یک سری از ماموریت های تاکتیکی نوبتی به سربازان در میدان فرمان می دهد. بین ماموریت‌ها، بازیکن تحقیق و توسعه فناوری‌ها را از فناوری بیگانگان بازیابی شده و زندانیان دستگیر شده هدایت می‌کند، پایگاه عملیات XCOM را گسترش می‌دهد، امور مالی را مدیریت می‌کند، و فعالیت‌های بیگانگان را نظارت می‌کند و به آنها پاسخ می‌دهد.

داستان:

در مارس 2015، یک سری فرازمینی در یکی از شهرهای بزرگ آلمان فرود آمدند. یک جوخه متشکل از چهار سرباز برای بررسی این حادثه اعزام می شوند. با ورود به یک انبار، جوخه سربازان آلمانی را می بیند که قبل از اینکه در کمین قرار گیرند، توسط یک موجود بیگانه کوچک کنترل می شود. همه سربازان به جز یک نفر قبل از تامین امنیت منطقه کشته می شوند. حملات بیگانگان در سراسر جهان آغاز می شود.

پس از موفقیت در سرنگونی کشتی‌های پیشاهنگ بیگانه و ایمن کردن محل سقوط از خدمه بیگانه و همچنین جلوگیری از تلاش بیگانگان برای ربودن غیرنظامیان انسان برای اهداف نامعلوم، XCOM موفق می‌شود اجساد نیروهای مختلف بیگانه را نیز به دست آورد. کالبد شکافی نشان می دهد که همه این انواع از نظر ژنتیکی و/یا سایبرنتیکی تغییر یافته اند. رئیس تحقیقات XCOM، دکتر Vahlen، درخواست می کند که یک موجود بیگانه زنده برای بازجویی دستگیر شود. 

دستگیری یکی از نیروهای بیگانه و انجام بازجویی اطلاعات مبهمی را در مورد نوع دیگری از موجودات بیگانه به نام Outsiders، موجودات کریستالی ساخته شده مصنوعی که در یوفوها مواجه می شوند، نشان می دهد که به نظر می رسد به عنوان خلبان و ناوبر عمل می کنند. دکتر Vahlen سپس درخواست می کند که XCOM یک خارجی را برای مطالعه بگیرد. پس از گرفتن یکی از این موارد، بررسی نشان می‌دهد که ساختارهای کریستالی عجیب و غریب خارجی‌ها به شیوه‌ای مشابه آنتن‌ها رفتار می‌کنند و سیگنالی را از مکانی مدفون در زیر زمین روی زمین دریافت می‌کنند. XCOM تیمی را برای بررسی سیگنال اعزام می کند. مشخص شد که از پایگاهی می آید که بیگانگان مخفیانه روی زمین ایجاد کرده اند، جایی که آزمایش ها بر روی انسان های ربوده شده انجام می شود و ادامه داستان...

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.