رابط برق امگا (Omega) مدل 3 خانه 1.5 متری بدون ارت R3000

111066

دارای علامت استاندارد نشان مرغوبیت کالا | دارای کلید قطع و وصل | 10 آمپر 250 ولت | بدون ارت | دارای گارانتی

رابط برق امگا (Omega) مدل 3 خانه 1.5 متری R3000

جالب است که بدانید کارخانه امگا در سال 1980 میلادی توسط مهندسان کره ای افتتاح شد و با صادرات محصولات خود به بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکایی و آسیایی توانست به عنوان یکی از شرکت های برتر در جهان شناخته شود. از محصولات این شرکت میتوان انواع UPS ، واریابل ، اینورتر ، شارژر و استابلایزر اشاره کرد.

یکی از نکات قابل توجه هنگام خریداری رابط ها برقی به تعداد اتصالات همزمان آن است این به این معنی است که شما باید در نظر داشته باشید تعداد وسایل و تجهیزات برقی که شما در طول روز از آنها استفاده می کنید چه تعداد است تا بتوانید مدل و تعداد انشعاب درست را انتخاب کنید.مثلاً اگر  شما در طول یک روز از سه وسیله به طور همزمان استفاده می‌کنید، باید یک چهار راهی داشته باشید. بررسی صحیح  در انتخاب چندراهی و محافظ برق می‌تواند از ایجاد آشفتگی ظاهری سیم‌ها جلوگیری کند و باعث شلوغی فضای اطرافتان نشود.

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید طول سیم رابط مناسب است حتما در هنگام خرید رابط برق به طول سیم ان توجه کنید باید مسافت اتصال چند راهی برق را تا نزدیکترین پریز به آن با هدف استفاده از جریان برق در نظر داشته باشید و با توجه به این مسافت چند راهی یا رابط برق خریداری کنید. طول سیم رابط برق امگا 1.5متر است که طول برقی استاندارد به نظر می آید.

همچنین باید سیم رابط را با توجه به تعداد انشعابات رابط برقی انتخاب کنید،شرکت‌های سازنده رابط های برقی مدل‌های متفاوت را بر اساس مکان‌هایی که از چندراهی و محافظ برق استفاده می‌شود با طرح‌ها و کاربردهای گوناگون طراحی و تولید می‌کنند. بیشتر اوقات چندراهی‌هایی که در خانه استفاده می‌شوند، امکان استفاده سه وسیله الکتریکی را به طور همزمان می‌دهند این چندراهی‌ها که به آنها سه راهی نیز گفته می‌شوند ظاهری زیبا و کوچک دارند و در عوض سیم رابط‌های کارگاهی و اداری، دارای ظاهری نسبتا درشت‌تری هستند. این محصولات با طول سیم متفاوت از 1 تا 5 متر تولید می‌شوند که مصرف کننده بر اساس نیاز خود باید بهترین نمونه را از نظر طول سیم یا کابل انتخاب کند.

یکی از مهمترین نکاتی که باید در نظر بگیرید قابلیت خاموش یا روشن شدن چند شاخه به صورت همزمان یا مجزا است به این معنی که کلید خاموش یا روشن شدن رابط برق با یک کلید کلی و یا کلیدهای جداگانه برای هر وسیله برقی که به آن متصل شده باشد،عمل می کند یا خیر. در بیشتر موارد کلید انتخابی برای چندراهی ها کلیدی کلی است زیرا در زمان پایان کار یا ترک منزل با یک کلید بتوان تمام وسایل برقی را به راحتی از جریان برق جدا کرد.

رابط برقی امگا دارای سه انشعاب است با طول کابل 1.5 متر که طول بسیار بلندی دارد میتوانید به پریزهای دورتری آن را وصل کنید، رابط برقی امگا دارای نشان کیفیت کالا است به این معنی که از نشانه‌های مرغوبیت و کیفیت مناسب انواع کالا‌ها علامت استاندارد است که با نظارت کارشناسان اداره استاندارد بر روی کالا درج می‌شود. داشتن کلید قطع و وصل یکی دیگر از ویژگی های این محصول است یعنی به راحتی میتواند کل رابط یا قسمتی از آن را که دچار نوسانات برقی می شود را به موقع قطع کندکه به لوازم برقی شما آسیبی نرسد. رابط برقی امگا دارای ظرفیت حداکثر 250 ولت است. به این معنی که جریان خروجی برق را 250 ولت پشتیبانی می کند.

دیدگاه خود را در مورد این کالا بنویسید

رابط برق امگا (Omega) مدل 3 خانه 1.5 متری بدون ارت R3000

رابط برق امگا (Omega) مدل 3 خانه 1.5 متری بدون ارت R3000

دارای علامت استاندارد نشان مرغوبیت کالا | دارای کلید قطع و وصل | 10 آمپر 250 ولت | بدون ارت | دارای گارانتی

دیدگاه خود را در مورد این کالا بنویسید

کالاهای مرتبط

کالاهای محبوب