BATTLEFIELD 4 - XBOX گردو مشاهده عکس بزرگتر

Battlefield 4 (XBOX)

بازی Xbox گردو 360

جدید

قیمت ها به صورت عمده و فقط جهت فروشگاه داران و شرکتها قابل نمایش است.
فروش بسته است
Give a Name

قیمت پشت جلد :19000 تومان | تعداد حلقه : دو DVD9

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

محصولات مرتبط

توضیحات

داستان حدود 6 سال پس از درگیری های نسخه سوم در سال 2020 روایت میشود و ماموریت های یک جوخه از تفنگداران نیروی دریایی ایالات متحده امریکا را به تصویر میکشد. در این سال ها , دنیا در هرج و مرج کامل به سر میبرد و احتمال میرود که جنگ خونین میان ابرقدرت های جهان , به خصوص آمریکا و روسیه سر بگیرد . در این بین برخی از کشورهای قدرتمند اسیا نظیر , چین تحت سلطه یکی از ژنرال های قدرت طلب ارتش , از شرایط بحرانی استفاده کرده و علاوه بر نشانه رفتن اوضاع نا بسامان داخلی وارد نزاع این دو کشور می شود.

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.