قیمت کاهش یافت ! جنگ نفت Oil Rush مشاهده عکس بزرگتر

جنگ نفت Oil Rush

قیمت ها به صورت عمده و فقط جهت فروشگاه داران و شرکتها قابل نمایش است.
فروش بسته است

Give a Name

قیمت پشت جلد :4000 تومان | تعداد حلقه : 1DVD

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

محصولات مرتبط

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

توضیحات

بازی oil rush جهانی را به تصویر می کشد که بیشتر از هر چیزی جنگ بر سر بقا و تسخیر نفت در یک دنیای آخر الزمان است . همه چیز بر سر نفت است ! گیمر می بایست پلتفورم خود را تحت کنترل خویش در آورد . افزایش قدرت ، استفاده از نیروی دریایی و نیروی هوایی برای به دست گرفتن سیستم عامل دشمن و تأسیسات نفتی ، همه ی آن استراتژی تهاجمی ای است که به عنوان یک تجربه در اختیار شما قرارمی گیرد. نفت یکی از عمده ترین منابع بازی است  . شاید جالب باشد ، اما بازی از داستان به روزی بر خوردار می باشد ،در این بازی می بایست   توانایی های خود را افزایش دهید ، برای خرید برج های دفاعی و بودجه های تحقیقاتی از آن استفاده  می شود.تاسیسات نفتی و چاه های نفتی به خودی خود نمی توانند از خود دفاع کنند .برای کنترل آنها شما با یک بحران و مشکل بسیار جدی و پیچیده ای رو به رو هستید . بستر های نرم افزاری طراحی شده برای تولید واحدهای رزمی را فراموش نکنید .آنها را میتوانید در برج های دفاعی جهت کنترل فعالیت های دشمن و حملات دشمن در قبال تاسیسات نظامی و نفتی خود بکار بگیرید . این  استراتژی میتواند تحت تاثیر نیرو های اطراف قرار گیرد واز آنها بهره ببرد .واحد ها نیز خود در این بازی به جند بخش تقسیم می شوند . هواپیماها ، کشتی ها و زیردریایی ها شامل این تقسیم بندی هستند . تحقیقات علمی اجازه می دهد بازیکن برای تولید سلاح های دفاعی پیشرفته ترو صلاح های هجومی قدرتمندتر ب در حملات از آنها استفاده کند . شاید باورش سخت باشد اما سلاح هسته ای هم در این بازی به وضوح دیده می شود و استفاده خواهد شد .همان طور که گفته شد بازی دارای یک داستان  موفق است و  میتوان روی آن مانور داد .ناشر این بازی یعنی Iceberg Interactive موفقیت های چشم گیری در افق های خود خواهد داشت .  شما با یکی از شاهکار های بازی های استراتژیک رو به رو هستید ...

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.