برل شبکه RJ45 مشاهده عکس بزرگتر

برل شبکه RJ45 جنس خوب

110156

تجهیزات شبکه

قیمت ها به صورت عمده می باشد، لطفا جهت نمایش قیمتها عضو شوید.

جهت اتصال دو کابل RJ45 شبکه به یکدیگر

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

محصولات مرتبط

  توضیحات

  فروش عمده برل 1 به 1 دو طرف ماده شبکه

  یکی از اتفاقاتی که هنگام کابل کشی شبکه ممکن است رخ دهد کوتاه بودن کابل های موجود است. به جای تعویض کابل کوتاه و خرید یک کابل با طول بلند تر و هزینه مضاعف میتوانید با اتصال دو کابل کوتاه خود به برل شبکه RJ45 طول کابل خود را فزایش دهید. با استفاده از از برل شبکه RJ45 نیاز به سوکت زدن دوباره نیست فقط کافیست پچ کورد خود را در سوکت RJ45 برل متصل کنید. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که باید از کابل مرقوب استفاده نمایید تا افت سرعت در شبکه نداشته باشید. از دیگر موارد استفاده از برل شبکه RJ45 مواقعی که کابل شبکه قطع یا دچار آسیب شده میتوان کابل را از محل خرابی قطع کرد و سوکت زد و به برل وصل کرد تا از تعویض کل کابل و هزینه اضافی جلوگیری کرد.

  فروش عمده برل 1 به 1 دو طرف ماده شبکه

  محصولات مشابه

  خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

  نقد و بررسی مشتریان

   نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

   برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.