آموزش جامع Outlook 2010 - دریاسافت مشاهده عکس بزرگتر

آموزش جامع Outlook 2010 - دریاسافت

قیمت ها به صورت عمده و فقط جهت فروشگاه داران و شرکتها قابل نمایش است.
لطفا جهت نمایش قیمتها عضو شوید.
Give a Name

قیمت پشت جلد : 7500 تومان | درصد تخفیف : 48% | 6 ساعت آموزش جامع و کاربردی OutLook در 54 درس

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

محصولات مشابه

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

توضیحات

 

Outlook چیست؟ پاسخ اغلب شما به این سؤال این است که Outlook یک برنامه خوب برای ارسال و دریافت ایمیل است. اما outlook نرم افزاری است که توسط آن می توانید اکثر نیازیهای خود را برآورده سازید. برای مثال، می توانید برنامه زمانبدی خود را پیگیری نمایید. تاریخ و زمانِ خاصی را تعیین کنید و آتلوک در زمانِ مقرر، آن را به شما یادآوری می کند. به همین صورت، میتوانید یادداشتها و نحوهی انجام کارهایتان را پیگیری نمایید. درقسمت calendar می توانید برنامه قرار ملاقات های خود را سازماندهی کنید. outlook، قرارهای ملاقات، تماس ها و غیره را نیز با امکان ِثبت توضیحات ذخیره نموده و در زمان ِتعیین شده آنها را به شما یادآوری خواهدکرد. درقسمت contacts می توانید اطلاعات افرادی را که می شناسید، طبقه بندی کنید. شماره های تلفن، آدرس های پستی و الکترونیکی و دیگر اطلاعات مربوط به اشخاص و شرکتها را ثبت نموده و به راحتی به اطلاعاتی که ذخیره نمودید، دسترسی پیدا کنید. درقسمت tasks این امکان را دارید که کارهایی را که باید انجام دهید ثبت، دسته بندی، اولویت بندی و نشانه گذاری کنید. همچنین می توانید زمانِ سررسید کارها را مشخص نمایید تار بتوانید روندِ انجام آنها را پیگیری کنید. می توانید یادداشتهای عادی و روزانه ی خود را بدون ِمحدودیت و با قابلیت تعامل با دیگر برنامه ها، دربخش notes نگاه دارید. مزیت برنامه outlook این است که تمام این اطلاعات در یک قسمت نگاهداری می شود و دسترسی به آنها آسان است. نگاهداری این اطلاعات دریک قسمت همچنین باعث می شود آنها با هم درتعام لباشند. تعامل و ترکیب این ویژگیهای مختلف، برنامه outlook را به برنامه ای قدرتمند تبدیل کرده است.

 

اطلاعات تکمیلی محصول

 تعــداد فصل :

10

 تعــداد درس :

54

 ســاعـت آمـوزش :

6

 هدیه ویژه همراه :

آموزش مقدماتی

Windows 7

 

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.