DEVIL MAY CRY 4 مشاهده عکس بزرگتر

DEVIL MAY CRY 4

بازی کامپیوتر گردو

جدید

قیمت ها به صورت عمده و فقط جهت فروشگاه داران و شرکتها قابل نمایش است.
لطفا جت نمایش قیمتها عضو شوید و حساب کاربری خود را تایید فرمایید.

Give a Name

قیمت پشت جلد : 8500 تومان | تعداد حلقه : 2DVD

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

محصولات مرتبط

توضیحات

این بازی چهارمین قسمت از مجموعه بازی های مهیج و بسیار زیبای "شیطان هم میگرید" بوده . علاقه مندان بسیاری در سراسر دنیا دارد . داستان بازی در مورد باز کردن دروازه های جهنم , نابودی دنیا و ایجاد یک آرمان شهر شیطانی توسط رهبر فرقه شمشیر است . نقش اصلی بازی, نیمه اهریمنی به نام "نرو" بوده و خون سرخ او به همراه شمشیر مخصوص یکی از همرزمان نرو که "کتانا" نام دارد کلید باز کردن دروازه های اهریمنی است .
نرو و دوستانش اعضای فرقه شمشیر بوده و در مراسم مذهبی فرقه حضور داشتند که ناگهان با کشتاری بی رحمانه و قتل رهبر فرقه نبردی خونین شکل گرفته و شهر مملو از موجودات اهریمنی و جهنمی می شود ...

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.