قاتل زنجیره ای مشاهده عکس بزرگتر

قاتل زنجیره ای

قیمت ها به صورت عمده و فقط جهت فروشگاه داران و شرکتها قابل نمایش است.
فروش بسته است

Give a Name

قیمت پشت جلد : 3000 تومان
سبک بازی : ماجراجویی
رده سنی : +18

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها با ما در میان بگذارید، همچنین در صورت خرید به صورت کارتنی و تعداد بالای کالا تخفیف های ویژه ای برای شما داریم!

 • تعداد بیشتری نسبت به موجودی سایت میخواهید ؟

  موجودی انبارهای ما در بسیاری از کالاها بیشتر از تعداد موجودی در سایت میباشد و موجودی کالای اعلام شده در سایت تنها جهت سهمیه بندی هفتگی کالاها و مدیریت درخواست های مشتریان میباشد، در صورتی که قصد خرید تعداد بیشتر از هر کالایی را دارید با ما تماس بگیرید.&

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت خرید عمده را از پایین سایت مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید، همچنین اگر سئوالی در ارتباط با نحوه ثبت و خرید کالا دارید از طریق کانال تلگرامی ما مطرح فرمایید.

 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید، گارانتی کالاهای خود را از لینک تلگرام واحد گارانتی  پیگیری کنید.

محصولات مرتبط

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

توضیحات

در سال 1894 در پلیموث، شهر کوچکی که در جنوب انگلستان واقع است، جسد سِر ویلیام که به تازگی دفن شده به طور عجیبی ناپدید می شود. این خبر اگر متعلق به شخص سِر ویلیام که مورد توجه عموم مردم قرار داشت نبود، شاید هرگز اینچنین جنب و جوش و برجستگی پیدا نمی کرد. او در طول زندگی خود چندین و چند بار مورد بازجویی قرار گرفته و با وجود اینکه پلیس هرگز نتوانست اتهام او را ثابت کند، اما داستانهای فراوانی درباره جنایات خونین او در میان مردم شهر نقل می شد. تعداد بسیار کمی از مردم بودند که به او خدمت می کردند و شهامت نگاه کردن در چهره مرده او را داشتند و بسیاری از آنها پس از مرگ وی و قتل های زنجیره ای پس از او، از ترس پا به فرار گذاشتند. پلیس در کار خود فرومانده و قادر به جلو بردن پرونده نیست. شهر در سایه وحشت و اضطراب فرو می رود... دنیای جذاب بازی های ماجرایی آن زمان که قرار است داستانی مرموز را نیز به تصویر بکشد جذاب تر خواهد شد! سالهاست که اسرار و راز و رمزها، خصوصاً در ادبیات جنایی ابزار جدیدی برای عرضه یافته اند. به راستی بازی های ماجرایی ابزاری نوین و تاثیرگذار جهت خلق چنین فضاهایی می باشند. «آلتراِگو» نیز ما را به دنیایی اسرارآمیز می برد: مرگ مرموز سِرویلیام افسانه ای، ورود تام- دزد مهاجر- به شهر و هم چنین حضور یک پلیس باهوش به داستان!! 


«آلتراِگو» در لغت به معنای خودی دیگر، است. خودی متفاوت. اگرچه روانشناسان آن را نوعی بیماری روانی دانسته اند که فرد مبتلا را در برزخی با دو شخصیت قرار می دهد، اما در ادبیات برداشت های بسیاری از این مفهوم شده است. نمونه های بسیاری همچون دکتر جکیل و آقای هاید و .... اما در «آلتراِگو» ی شهر پلیموت مفهوم عمیق تری در کنکاش است. اتفاق عجیب و مرموز مرگ سِر ویلیام که شهر را به حالتی غیر عادی برده، دو بیننده دارد و هر کدام از منظری به این واقعه می نگرند. آیا این نگاه دو بعدی برای کشف حقایق کافی است؟! حضور شیطانی سر ویلیام، عمق بیشتری به داستان داده و آن را فراتر از یک ماجرای جنایی برده است. تعبیری استعارگونه از حضور شیطان با ظواهر مختلف و پیچیده که به راحتی از پس انسان برمی آید. انسانی که جهانی تک بعدی دارد و از منظری دیگر به دنیای مادی خویش می نگردد.تعبیری زیبا که تنها راه نجات از شر و تاریکی را نگاهی چند وجهی و کامل به زندگی دانسته است.

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.