پخش بازی های جدید و پرفروش ،عناوین بازی های کامپیوتر بصورت (CD & DVD)،مرکز پخش بازی های نیوتک،پخش کننده اصلی تکین ،مرکز پخش اربطان بیست پویا،فروش عمده بازی در ایران،مرکز فروش عمده بازی های کامپیوتر،خرید عمده بازی در ایران،خرید عمده بازی های شرکت سریر،خرید عمده بازی های شرکت HRB ،فروش عمده بازی های شرکت سریر،فروش عمده بازی های فارسی،محصول شرکتهای تکین لوح نقره ای ,نیوتک,T20,لوح زرین نیکان,سریر ارائه جدید ترین عناوین از شرکت تکین بصورت بازی های هلوگرامی تکین و نیوتک بصورت بازی های هولوگرامی نیوتک می باشد خرید اینترنتی بازی کامپیوتری جدید

بازی PC 228 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • بازی شرکت عصر بازی
  توجه مهم : قیمت های درج شده برای عناوین بازی در این صفحه صرفا جهت خرید تعداد پنجاه حلقه و یا بیشتر می باشد(خرید عمده بازی)،و از فروش کالا ها بصورت تکی معذوریم ........ این شرکت ابتدا کار خود را با نام "تکین بازی نما" و از سال 1387 آغاز نمود و سپس بعد از ساماندهی و نظارت وزارت ارشاد بر تولید بازیها به شرکت عصر بازی تغییر نام داد ، کیفیت و سرعت در ارائه بازیها از همان ابتدا در دستور کار این شرکت قرار گرفت . عصر بازی همیشه جزو بهترین تولید کنندگان ایران بوده است.
 • بازی شرکت گردو
  توجه مهم : قیمت های درج شده برای عناوین بازی در این صفحه صرفا جهت خرید تعداد پنجاه حلقه و یا بیشتر می باشد(خرید عمده بازی)،و از فروش کالا ها بصورت تکی معذوریم ........
 • بازی شرکت نوین پندار
  توجه مهم : قیمت های درج شده برای عناوین بازی در این صفحه صرفا جهت خرید تعداد پنجاه حلقه و یا بیشتر می باشد(خرید عمده بازی)،و از فروش کالا ها بصورت تکی معذوریم ........ شرکت نوین پندار یکی از قدیمی ترین شرکتهای تولید نرم افزار با کیفیت بسیار بالا می باشد که به تازگی نسبت به تولید بازی نیز با پکها و اتوران های بسیار شکیل اقدام نموده است ، سایت خرید عمده افتخار دارد این عناوین را با قیمت عمده به شما همکار گرامی ارائه دهد .
 • بازی شرکت سریر
  توجه مهم : قیمت های درج شده برای عناوین بازی در این صفحه صرفا جهت خرید تعداد پنجاه حلقه و یا بیشتر می باشد(خرید عمده بازی)،و از فروش کالا ها بصورت تکی معذوریم ........ سریر گیم، سایت خرید عمده نمایندگی پخش عمده و فروش اینترنتی بازی های کامپیوتری سریر. این بخش مربوط بازی های غیردوبله سریر می باشد که که صورت DVD معمولی، ویرایشی انجمن و یا کالکشن عرضه می گردد. سایت خرید عمده مرکز پخش انواع بازی های ویدئویی رایانه ای با قابلیت ارسال به تمام نقاط کشور. فروش عمده جدید ترین گیم های دنیا از شرکت سریر در سبک های مختلف اکشن، تیراندازی، مسابقه ای، اتومبیل رانی، نقش آفرینی، دنیای باز، ترسناک، موزیکال، ورزشی و . . .
 • بازی شرکت لوح زرین نیکان
  توجه مهم : قیمت های درج شده برای عناوین بازی در این صفحه صرفا جهت خرید تعداد پنجاه حلقه و یا بیشتر می باشد(خرید عمده بازی)،و از فروش کالا ها بصورت تکی معذوریم ........ شرکت لوح زرین نیکان در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تکثیر و توزیع بازی های رایانه ای با شماره ثبت 210724 آغاز نمود و امروز قریب به 10 سال است که میزبان شما عزیزان می باشد. این شرکت با حمایت از صنعت بازی سازی کشور و توزیع سراسری بازی های فاخری همچون گرشاسپ گرز ثریت – میرمهنا – تگ و وی در سیاره میترا – گاندو- کاراگاه تیزبین – مدافعان کربلا – گرشاسپ راز اژدها و انتقام2 یکی از بزرگترین ناشران بازی در ایران بوده و با حمایت خواهان رشد و بالندگی جوانان و هموطنان این مرز بوم است . شرکت لوح زرین یکی از بزرگترین تولید کنندگان بازی در ایران می باشد این شرکت با بیشترین تولید خود ار جزو بهترین ها کرده است تولیدات این شرکت :بازی های کامپیوتری،PS2،PS1،XBOX 360 ،و... از نظر کیفی محصولات این شرکت درجه مناسبی دارد و دارای مرجوعی نمی باشدمنتظر هستیم شما باید در دنیای بازی بمانید تا بازی در دنیا بماند . از انتخاب شما سپاسگزاریم .
 • بازی شرکت نصروصال و تکین
  توجه مهم : قیمت های درج شده برای عناوین بازی در این صفحه صرفا جهت خرید تعداد پنجاه حلقه و یا بیشتر می باشد(خرید عمده بازی)،و از فروش کالا ها بصورت تکی معذوریم ........ انواع بازیهای به صورت مجموعه از شرکت تکین لوح نقره ای و نصروصال به صورت اورجینال و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی .
در هر صفحه
 • خواسته های شما را برآورده میکنیم!

  خواسته های شما را برآورده میکنیم! اگر کالایی میخواهید که در خرید عمده موجود نیست آن را با ما درمیان بگذارید تا برایتان فراهم کنیم. همکاران ما در خرید عمده منتظر تماس های شما هستند
 • راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه

  راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید از خرید عمده بسیار ساده و سریع می باشد ، اما اگر فکر می کنید نیاز به راهنمایی دارید ، میتوانید از بخش "راهنمای استفاده از سایت خرید عمده" در پایین صفحه کمک بگیرید، همچنین همکاران ما آماده راهنمایی به شما مشتریان عزیز می باشند.