نرم افزار | در این بخش نرم افزار های کامپیوتری به صورت دسته بندی شده بر اساس نام شرکت (نرم افزار گردو، نوین پندار، پرند، ماهان و . . .) قرار دارد. همچنین می توانید با استفاده از فیلترها، آن ها را بر اساس رده کاربری (همانند نرم افزار های امنیتی و آنتی ویروس، سیستم عامل، اداری، کاربری، گرافیکی، مهندسی، تخصصی، مدلسازی و طراحی سه بعدی، درسی و . . . . ) دسته بندی کنید. خرید عمده تمام تلاش خود را می کند تا تمامی نرم افزار های موجود در بازار را در یک محل به صورت طبقه بندی شده و منظم جمع آوری کند تا همکاران محترم بتوانند خریدی آسان، مطمئن و سریع داشته باشند. تمامی نرم افزارهایی که خرید عمده عرضه می کند از شرکت های معتبر در این زمینه است و دارای بسته بندی کامل و شکیل می باشد و بر روی لوح های نقره ای ارائه می شود و دارای تمامی مجوزهای لازم از مراجع مربوط می باشد.

نرم افزار هیچ محصولی در این شاخه موجود نمیباشد

زیرشاخه‌ها

 • نرم افزارهای حلقه ای

  مرکز پخش نرم افزار های جدید و پر فروش باری شرکت های معتبر،بهترین عناوین نرم افزاربصورت کاملا اورجینال (CD & DVD)-محصولات شرکتهای تکین ,نیوتک, پارسیان,نوین پندار,پرند,پاسارگاد,سپهر،دریا سافت،پدیده،لوح سافت،

 • نرم افزارهای درصدی

  مرکز پخش پک های درصدی ،مرکز پخش آموزشی های پارسیان در اینترنت،مرکز پخش آموزشی های بهکامان در اینترنت،پخش کننده آموزشی های دریا سافت،پخش کننده آموزشی های نوین پندار،تولید کننده نرم افزار آموزشی،پخش نرم گستر،پخش گسترش،پخش درصدی های مانا،پخش کننده آموزشی موسیقی گسترش،پخش کننده پک های نوین پندار،مرکز پخش گسترش،مرکز پخش نرم افزار حسابداری، این گروه شامل نرم افزارهای آموزشی و دارای پک بزرگ و درصدی می باشد که به تصورت موضوعی از یکدیگر تفکیک شده اند .

 • پک ها و نرم افزارهای ویژه

  پک ها و نرم افزارهای ویژه  را دراین بخش خواهید یافت

 • خواسته های شما را برآورده میکنیم!

  خواسته های شما را برآورده میکنیم! اگر کالایی میخواهید که در خرید عمده موجود نیست آن را با ما درمیان بگذارید تا برایتان فراهم کنیم. همکاران ما در خرید عمده منتظر تماس های شما هستند
 • راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه

  راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید از خرید عمده بسیار ساده و سریع می باشد ، اما اگر فکر می کنید نیاز به راهنمایی دارید ، میتوانید از بخش "راهنمای استفاده از سایت خرید عمده" در پایین صفحه کمک بگیرید، همچنین همکاران ما آماده راهنمایی به شما مشتریان عزیز می باشند.