توجه مهم : قیمت های درج شده برای عناوین بازی در این صفحه صرفا جهت خرید تعداد پنجاه حلقه و یا بیشتر می باشد(خرید عمده بازی)،و از فروش کالا ها بصورت تکی معذوریم ........ سریر گیم، سایت خرید عمده نمایندگی پخش عمده و فروش اینترنتی بازی های کامپیوتری سریر. این بخش مربوط بازی های غیردوبله سریر می باشد که که صورت DVD معمولی، ویرایشی انجمن و یا کالکشن عرضه می گردد. سایت خرید عمده مرکز پخش انواع بازی های ویدئویی رایانه ای با قابلیت ارسال به تمام نقاط کشور. فروش عمده جدید ترین گیم های دنیا از شرکت سریر در سبک های مختلف اکشن، تیراندازی، مسابقه ای، اتومبیل رانی، نقش آفرینی، دنیای باز، ترسناک، موزیکال، ورزشی و . . .

بازی شرکت سریر 37 محصول وجود دارد

  • خواسته های شما را برآورده میکنیم!

    خواسته های شما را برآورده میکنیم! اگر کالایی میخواهید که در خرید عمده موجود نیست آن را با ما درمیان بگذارید تا برایتان فراهم کنیم. همکاران ما در خرید عمده منتظر تماس های شما هستند
  • راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه

    راهنمای خرید آنلاین از فروشگاه خرید از خرید عمده بسیار ساده و سریع می باشد ، اما اگر فکر می کنید نیاز به راهنمایی دارید ، میتوانید از بخش "راهنمای استفاده از سایت خرید عمده" در پایین صفحه کمک بگیرید، همچنین همکاران ما آماده راهنمایی به شما مشتریان عزیز می باشند.