آموزش جامع MS Visio - دریاسافت مشاهده عکس بزرگتر

آموزش جامع MS Visio - دریاسافت

نرم افزار آموزشی-دریا سافت

جدید

قیمت ها به صورت عمده و فقط جهت فروشگاه داران و شرکتها قابل نمایش است.
لطفا جت نمایش قیمتها عضو شوید و حساب کاربری خود را تایید فرمایید.
Give a Name

قیمت پشت جلد : 9500 تومان | درصد تخفیف : 48% | آموزش در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته در 3DVD در 10 ساعت

 • ارزیابی قیمتها باشما

  سعی بر آن داشته ایم حداقل قیمت همکاری را برای شما فراهم کنیم، نظرات خود را در مورد قیمتها ما در میان بگذارید.

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم
 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید
 • بخش گارانتی ما کنار شماست

  کلیه محصولات خرید عمده دارای گارانتی میباشد، بخش شرایط گارانتی را مطالعه فرمایید.

محصولات مرتبط

توضیحات

Microsoft Visio، یکی از بهترین ابزارهای مربوط به نمودارها یا Diagram Solution است.

نرم‌افزارهای تایپ برای کمک به امر نوشتن به کاربرده می‌شوندکه یکی ازاساسی‌ترین روش‌های انتقال اطلاعات بین انسان‌ها است. ازطرف دیگر ضمن تفکر و یا درحین انتقال اندیشه‌ها به مواردی برمی‌خوریم که یک تصویر یا نمودار می‌تواند ازحجم بسیار زیادی متن، گویاتر باشد. بر همین اساس, انواع نرم‌افزارهای ترسیم کامپیوتری پا به میدان گذاشتند. ویزیو هم یکی از همین نرم‌ افزارها است. اما طراحان این نرم‌افزار روی کرد دیگری را برای طراحی نرم‌افزارخود برگزیده‌اند. نرم‌افزارهایی همچون Freehand یا CorelDraw نرم‌افزارهایی محسوب می‌شوند که برای طراحی هر طرحی به کاربرده می‌شوند. بدین معنی که طراحان این نرم‌افزارها هیچ فرض اولیه ‌ای درمورد آنچه که کاربر چنین نرم‌افزارهایی قرار است طراحی کند، قائل نشده‌اند. اما طراحان Visio فرض کرده‌اند که کاربر این نرم‌افزار قصد دارد تا در یکی از زمینه‌های مشخص همچون " نقشه ‌لوله‌کشی ساختمان" اقدام به طراحی کند. بدین‌ترتیب طراحان ویزیو توانسته‌اند براساس چنین فرض‌های اولیه‌ای، ابزارهای ویژه ‌ای به منظور تسهیل کار درفرآیند طراحی پیش‌بینی کنند. درنتیجه درطبقه ‌بندی نرم‌افزارها، Visio نرم‌افزار طراحی نمودار محسوب می‌شود و دراین نرم‌افزار برای هر یک از زمینه‌های ترسیم نمودارهای شناخته شده الگوها یا استنسیل‌هایی (Stencils) از پیش تعریف شده در نظر گرفته شده است.

با استفاده از نرم‌افزار Microsoft Visio می توانید به تولید دیاگرامها، چارتها، نمودارها و چارتهای سازمانی بپردازید. این نرم‌افزار قابلیت اتصال به منابع و پایگاههای داده را دار است و با دیگر نرم‌افزارهای سری مایکروسافت آفیس ارتباط بسیار خوبی دارد چه از نظر رابط کاربری وچه از نظراستفاده ترکیبی از این نرم‌افزارها. نرم‌افزار ویزیو قابلیت ساخت و رصد روندهای کاری شیرپوینت را فراهم می‌نماید, همچنین از دیگر قابلیت‌های جذاب آن امکان مصور سازی داده‌ها در دیاگرام‌ها می‌باشد

برای مثال، درصورتی که بخواهید مسئله یا ایده‌ای را به صورت تصاویرگرافیکی مطرح نمایید، دیگر نیازی به یک طراح حرفه‌ایِIllustrator یا Designer نمی باشد. مزیت اصلی این برنامه، رابط کاربری ساده و سهولت کار با آن است. زیرا همه افراد توانایی کار با آن را دارند و این برنامه به صورت، Smart یا هوشمند طراحی شده است. در هنگام کار با نرم افزار، این مورد را بیشتر و بهتر درک خواهیدکرد.

اما در صورتی‌که با این نرم ‌افزار آشنایی قبلی دارید، باید بدانید که نسبت به نسخه‌های قبلی، تغییراتی درآن صورت گرفته است.

 

اطلاعات تکمیلی محصول

 تعــداد فصل :

21

 تعــداد درس :

88

 ســاعـت آمـوزش :

10

 هدیه ویژه همراه :

آموزش مقدماتی

MS Project 2010

 

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.